For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
KALBİM SENİN(DÜZENLENECEK)

KALBİM SENİN(DÜZENLENECEK)

272K Reads 11K Votes 35 Part Story
Leyla Kara By LeylaKara0 Updated Sep 18, 2015

Ona ihtiyacım vardı. Benim gibi kalbimin de Dilan'a ihtiyacı vardı. Bu yüzden onun gidişini öylece izleyemezdim. Peşinden koşmaya başladım. Alt avluda, kolundan yakalayıp kendime doğru çevirdim. Ağlıyordu. Gitmek isteyen ağlar mıydı hiç?- Eğer mutlu değilse ağlardı. Eğer gitmek istemiyorsa ağlardı- dedi iç sesim. " Gitme " dedim haykırırcasına." Gitme Dilan... Ben sensiz nefes alamam."
" Baran" dedi fısıltıyla. Gözyaşları hiç durmuyordu. "Beni sevecek misin?"
" Aptal kadın. Ben zaten seni seviyorum. Bunu nasıl göremiyorsun?" Gözlerindeki o ışıltı, tüm korkularımı alıp götürmüştü. O gitmeyecekti. " Seni seviyorum" dedim ve aylarca aklımda olan dudaklarına doğru uzandım. Oldukça ağırdan alıyordum. Eğer istemezse yapmayacaktım. Ama geri çekilmedi. Bekledi... Ben de daha fazla dayanamayarak uzanıp yumuşacık dudaklarını öptüm. Tecrübesiz karşılıkları beni biraz şaşırtsa da umursamadım. Geri çekildiğimde bana bakıyordu.
" Seni seviyorum."
" Ama bana hep bağırıyordun" dedi ağlamaya devam ederek. Haklıydı. Ona sürekli kaba davrandığım bir gerçekti. Ama bu da benim gardımdı. Yeniden güvenmekten korktuğum için böyleydim. Ama Dilan bir şekilde o gardı aşmayı başarmıştı. Elini tutup kalbimin üzerine koydum.
" Duyuyor musun? Nasıl da hızlı atıyor." Başıyla onayladı. " Bu senin eserin Dilan. Bu kalp çok uzun zaman önce atmayı bırakmıştı. Ama bak şimdi nasıl canlı, nasıl korkuyor görüyor musun? Seninle oldu bu. Oysa bu kalp yıllar önce yok olmuştu ve ben kendimi o aşılmaz duvarların içine gömmüştüm. Sen her duvarlarıma çarptığında, seni öfkeyle püskürttüm. Çünkü sana kapılmaktan korktum. Ama sen bir şekilde içeriye sızmayı başardın. "
" Benim için mi atıyor bu kalp? " başımla onayladım. Yüzündeki gülümse görülmeye değerdi.
" Kalbim senin Dilan."

 • inat
 • kader
 • mizah
 • romantik
 • tesadüf
gunescakar gunescakar Mar 10
Bencede ön yargili olmayalim urfadan guzel yermi var peygamberler şehridir
eyfeli eyfeli May 15, 2016
Bir öğretmen maaşıyla nasıl araba hediye alınıyor acep?
petekayla1 petekayla1 Mar 12, 2016
Cidden harika bir yazarsın. Bu kadar güzel ve akıcı yazmayı nasıl başarıyorsun bilmiyorum. Tek bildiğim tek bisey var o da mükemmel kitaplar yazdiğin ellerine sağlık yazar ablam:)))
petekayla1 petekayla1 Mar 12, 2016
Ayrıca urfa bence guzel bir yer ben gittim amcamlar oradalar sadece çok sıcak
ece123shn ece123shn Dec 06, 2015
Yazım hatalarına dikkat ettiğin sürece kurgun çok güzel.