Değişim

Değişim

41.4K Reads 1.4K Votes 7 Part Story
Bey'sa By beyzaguvenc520 Updated Sep 02, 2016

ben ve arkadaşlarım tamam kabul ezik , tipsiz , şisman , ve sivilceliyiz kabul fakat ama asla yüzsüz değiliz istenmedigimiz ortamada ben ve arkadaşlarım bulunmayız  bunu o aptal kafalarına soksalar iyi olur ben  " Eylül Akkan " meşh
ur akkan holdingin sahibinin kızı fakat okuldaki bizim tayfadan başka kimse zengin oldugumu bilmiyor ben kendimi tanıtıyım normal kilolardan biraz ustundeyim yani birazcık kilolu of tamam kiloluyum ergenlik sivilcelerim bir suru gecmek bilmiyorlar fakat pisde degilimdir elimi yüzümü yıkarımda iste herneyse siyah saçlıyım belime kadar uzun fakat hayatımda bir kere saçımı açmamışımdır yoluk tavuk gibi saç savurmam ben! benden bu kadar simdi benim en yakın arkadasım " Ece Başkın"Ece Çok akıllı ve zeki bir kızdır siyah saçlı ve ela gözlüdür Tek Sorunu Biraz sismandır gözlüklü her genc kızın sorunu birazda ergenlik sivilceleri vardır.  Simdi  3. en yakın arkadaşım " Esin Akgeçit " Çok zeki ve çalışkandır kahverengi saçlı ve ela gozludur Sisman Disleri Tellidir

Bazən onlara imreniyorum  bəndə onlar gibi deyisem diye   ama y apartman mıyorum
Goddesoftruth Goddesoftruth Jul 20, 2017
Biz böyle olsak hiç kimse bize yardım etmez . Şükür ki ben kendimi seviyorum  Ve bana egolu gibi davrananlarada ağızlarının payını veriyorum . Sizde kendinizi sevin .
birdemetkamelya birdemetkamelya Jun 16, 2017
Özellikle ilkokul hayatım faciaydı. Ortaokul pek fena sayılmaz son yıllara doğru kendime geldim. lise hayatım ise şimdilik harika. Başka sebeplerden ağlıyorum en azından.
ectrn12 ectrn12 Jun 18, 2017
oyle bı derdım olmadı ama kımseyıde ezmem bunun ıcın cunku allah oyle yaratı
Goddesoftruth Goddesoftruth Jul 20, 2017
Kardeş öyle büyük nir şey yaşamadığım için hayır acısısnı hissetmedim ama duygusal kitap film falan okuyunca evet oldu .
eflatun21 eflatun21 Mar 19, 2017
Yeni kitabım 'Eftalya'ya göz atar mısınız? Beğeneceğinizden eminim:)