ALFANIN KIZI BİR ALFA...

ALFANIN KIZI BİR ALFA...

223K Reads 14.1K Votes 51 Part Story
Zeynep DURAN By qwertr Completed

Kenara köşeye kaçmaya çalışan o cesur yanımı ayağından sürükleyerek yanıma çektim ve derin bir nefes alarak ilk adımı attım. Adımlarım zayıf ve titrekti. Bir çocuğun ilk yürüyüşünü anlatan adımlarım ufak bir engelde yıkılabilirlerdi. 

❄️

 Daha sonra arkasını döndü ve hızlı adımlarla uzaklaştı. Beni bırakmıştı. Gitmişti. Artık o da yoktu. Ve ben her zamanki gibi kaybetmiştim. Geri dönmesi bir mucize olurdu. Üstelik açıklama yapmama bile izin vermemişti. Gözlerimdeki yaşlar damla damla yanaklarımdan süzülürken yere çöküşümün ardından fısıldadığımın hayal meyal farkındaydım.

"Gitme! Ne olur sende gitme Çağlar!" diye mırıldandım sanırım. "Seni de kaybedemem ben Çağlar. Ne olur geri dön!"

 Ama dönmedi. Çoktan dönmüştü bile o köşeyi. Artık gözükmüyordu. Ve yalnızda gitmemişti. Giderken benden kalanları da almıştı. Kalbimde beraberindeydi şimdi. Bana kalan tek şey acılardı. Gözyaşları ve ızdırap dolu günler bırakmıştı bana ardından. 

 Güçlü diye adlandırdığım o adımlarımdan eser kalmamıştı şimdi. Gözyaşlarımın bulanıklaştırdığı gözlerim hiçbir şey göremiyordu. Karanlığa düşmüştüm. Uçsuz bucaksız bir karanlık. Adımlardan geri ayakkabımın izi bile kalmamıştı. Şimdi en başında gibiydim. Hiç ayağa kalkmamış gibi. Hiç yürümemiş gibi... Oysa yürümeyi öğreneli ne kadar zaman olmuştu. Tek sorun her seferinde düşmemdi galiba.
 
 *
 
 Koridorlarda koşuşma sesleri yankılandı. Hızlı adımlar, düzensiz nefesler, çıplak ayakların zemindeki sesleri... Saniyeler sonra arkamda kurtlardan oluşan küçük bir ordu duruyordu.
 *
  Bazen aşk kaçınılmaz olur. Nerede yakalayacağı hiç belli olmaz. Kimi seveceğimiz de belli değildir. Bir an görürüz onu sonra yavaş yavaş tüm hücrelerimize o işlenmeye başlanır. Ve sonra bir gün anlarız ki biz çoktan kör kütük aşığız.

Gizlice mi? Ya sesi duyuyorsun ki direk. Ne gizlicesi? Sesi de kokuyyu da üst düzeyde duyuyorsun. ıyyy
aytaacc1997 aytaacc1997 Jul 17
😂😂😂😂😂Allah iyligni versin...koptum gulmekten😂😂😂😂😂😂
yzr03so yzr03so Jul 23
Sorhoştum abi ne yaptım hatırlamıyorum vay be kızın adını sarhoşken ne verirdi acaba
yzr03so yzr03so Jul 23
Allah aşkına bana bir anlat öldürmeyi nasıl abartabiliyor bu kız
cici_sadist cici_sadist Jul 16
KIYAFET ÇIKARILIR hele en sevdiğin ise daha dikkatli parçalamak ne bee
Kırılıyorum gülmekten. Kitabın neden bu kadar çok okuma aldığı belli.