NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
ALFANIN KIZI BİR ALFA...

ALFANIN KIZI BİR ALFA...

168K Reads 10.1K Votes 51 Part Story
Zeynep DURAN By qwertr Completed

Kenara köşeye kaçmaya çalışan o cesur yanımı ayağından sürükleyerek yanıma çektim ve derin bir nefes alarak ilk adımı attım. Adımlarım zayıf ve titrekti. Bir çocuğun ilk yürüyüşünü anlatan adımlarım ufak bir engelde yıkılabilirlerdi. 

❄️

 Daha sonra arkasını döndü ve hızlı adımlarla uzaklaştı. Beni bırakmıştı. Gitmişti. Artık o da yoktu. Ve ben her zamanki gibi kaybetmiştim. Geri dönmesi bir mucize olurdu. Üstelik açıklama yapmama bile izin vermemişti. Gözlerimdeki yaşlar damla damla yanaklarımdan süzülürken yere çöküşümün ardından fısıldadığımın hayal meyal farkındaydım.

"Gitme! Ne olur sende gitme Çağlar!" diye mırıldandım sanırım. "Seni de kaybedemem ben Çağlar. Ne olur geri dön!"

 Ama dönmedi. Çoktan dönmüştü bile o köşeyi. Artık gözükmüyordu. Ve yalnızda gitmemişti. Giderken benden kalanları da almıştı. Kalbimde beraberindeydi şimdi. Bana kalan tek şey acılardı. Gözyaşları ve ızdırap dolu günler bırakmıştı bana ardından. 

 Güçlü diye adlandırdığım o adımlarımdan eser kalmamıştı şimdi. Gözyaşlarımın bulanıklaştırdığı gözlerim hiçbir şey göremiyordu. Karanlığa düşmüştüm. Uçsuz bucaksız bir karanlık. Adımlardan geri ayakkabımın izi bile kalmamıştı. Şimdi en başında gibiydim. Hiç ayağa kalkmamış gibi. Hiç yürümemiş gibi... Oysa yürümeyi öğreneli ne kadar zaman olmuştu. Tek sorun her seferinde düşmemdi galiba.
 
 *
 
 Koridorlarda koşuşma sesleri yankılandı. Hızlı adımlar, düzensiz nefesler, çıplak ayakların zemindeki sesleri... Saniyeler sonra arkamda kurtlardan oluşan küçük bir ordu duruyordu.
 *
  Bazen aşk kaçınılmaz olur. Nerede yakalayacağı hiç belli olmaz. Kimi seveceğimiz de belli değildir. Bir an görürüz onu sonra yavaş yavaş tüm hücrelerimize o işlenmeye başlanır. Ve sonra bir gün anlarız ki biz çoktan kör kütük aşığız.

Busra-Uehara Busra-Uehara 6 days ago
Derekkkkj Haleeee 💗💖💗💖💗💖💗💖💋💋💋
Abi derekten okul mudurmu olur ondan ask olur baba olur playboy olur olurda olur daha ama mudur olmaz
Bende alpha gözlerimi çıkardım ve '' babana bağırma köpek" diye bağırdım kzöslsosş bune amk göz çıkartan çıkartana bağıran bağırana lskslsosdkslosl
kedici_55 kedici_55 Nov 03, 2016
Öldürmeyi kabul etti bu ne biçim baba 
               Kızın katil oluyo heeeeeyyy!!!!!
GoLgE_Shadow GoLgE_Shadow Nov 21, 2016
Muzik ogretmeniyle evlene bilirim kızıl saç mavi göz tam istedigim gibi
rakunokur rakunokur Jan 18
Yazın okul olmaz, cümlesinde çok da güzel bir şekilde kullanılmış ama