NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Trylogia Smitha-Wszechmogący (część Pierwsza)

Trylogia Smitha-Wszechmogący (część Pierwsza)

188K Reads 8K Votes 37 Part Story
patkaxp By patkaxp Completed

-Porozmawiaj ze mną,proszę-kiedy nie odpowiedziałam,kontynuował- Misiu,proszę- spoliczkowałam go,to było silniejsze ode mnie.
-Nie mów tak do mnie! Słyszysz?!- w oczach stanęły mi łzy- jesteś pieprzonym kłamcą i egoistą- wykrzyczałam mu w twarz- nie dotykaj mnie- warknęłam,kiedy wyciągnął rękę w kierunku mojej twarzy.
-Nie mów tak,jesteś dla mnie wszystkim- zbliżał się do mnie. Z każdym jego krokiem odsuwałam się do tyłu- nie zachowuj się,jak dziecko do kurwy nędzy!- ryknął na mnie. 
-Ja zachowuje się jak dziecko? Powiedziałam,kiedy dałam radę się uspokoić- To ja zabawiam się,kiedy nie ma żony? To ja traktuje ludzi jak zabawki? wściekłość rosła we mnie z każdym słowem. Warknął i zaczął zrzucać z półek wszystkie rzeczy. Kiedy usiadł na kanapie z twarzą schowaną w dłoniach szybko wzięłam swoje rzeczy i niechlujnie wrzuciłam je do torby. Stałam w progu,kiedy szepnął:
-Nie możesz mnie zostawić,kurwa nie możesz!- wstał i zmierzał w moim kierunku. Stałam jak sparaliżowana- Nie pozwolę Ci odejść- zobaczyłam desperację w jego oczach. Po moim policzku zleciała pierwsza łza.
-Nie pytam Cię o zdanie,tak jak Ty nie pytałeś mnie- ostatni raz mam odwagę spojrzeć w jego oczy-Kochałam Cię... I nigdy nie przestanę- dodałam w myślach.

Anisia- Anisia- Jun 06
Typowa Marry Sue, już nawet nie mam ochoty czytać, sorki .-.
Lente_ Lente_ Oct 30, 2016
Kurka, chciałam przeczytać, ale tyle błędów, że chyba nie dam rady ;(
Bambino120 Bambino120 Sep 04, 2016
Narobiłaś mi smakami z tą pizzą😂😂Rozdział super😍
AnnaGruchaa AnnaGruchaa Nov 06, 2016
dopiero zaczynam czytać , jak na dwa rozdziały robi się ciekawie :)  tekst Smith'a na koniec bezcenny :D
mood_vibes mood_vibes Dec 22, 2016
Zapraszam do mnie czeka tam na Ciebie wielka FASCYNACJA. Moje nowe opowiadanie- FASCYNACJA, ZAFASCYNUJE Cię a taka FASCYNACJA szybko nie mija.Oni byli tylko sobą ZAFASCYNOWANI! Jednak ich FASCYNACJA minęła. Czy ich FASCYNACJA powróci? Pozdrawiam :)
- - Nov 29, 2015
O boże... Czuję po kościach że będę płonąć czytając to opowiadanie....