İstenmeyen -Düzenleniyor-

İstenmeyen -Düzenleniyor-

453K Reads 1.5K Votes 3 Part Story
Es İn By MelekMel Updated a day ago

Aşık olduğu adamdan bir bebeği olacaktı. İkisinin canıydı. Sevdiği, aşık olduğu adamın onu istemeyeceğini biliyordu. Nitekim istememişti de ... İkisini de hayatından kovmuştu. Maddi destekte bulunmuştu. 
 Para? Onun istediği kesinlikle bu değildi. Onun tek istediği bebeğini dünyaya getirmekti. Bebeğinin babasının yanında büyümesini isterdi, ama olmuyordu işte. Sadece 22 yaşındaydı, Selma.
 Güneş, 30 olmuştu artık. Herkesten, her şeyden hatta kendisinden bile önce kızını düşünmeyi, kural bilmişti yıllardır. Kendi çocuğunu bile istememişti bu uğurda. Kızı annesizliği yaşıyordu, istemediği bebeği ise babasızlığı tadıyordu. 
 Aşk onlar için ön planda olacak bir şey değildi. Önce çocukları... Selma'nın kalbi yaşadıklarına rağmen her zaman bebeğinin babasındaydı. Kendisine söylediği onca şeye, bebeklerini istememesine rağmen.
 Kapak konusunda yardımcı olan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum tekrar :)))

MelekMel MelekMel Jul 02
YENİ BÖLÜM BEKLEYENLERE DUYURULUR YENİ BÖLÜM GELDİİİİ
Hayalperestlady Hayalperestlady a day ago
Cok guzel bir hikayeydi eski bolumleriylede yb cabuk gelmeli :) daha fazla meraklanmadan
Karel7 Karel7 Dec 02
Bölümü yeniden düzenlersen sevinirim.Aynı cümleler tekrar edip duruyor.Bazı yerlerde cümleler yarım kalmış:( Sevdiğim hikâyelerden biri düzenlenmiş bölümleri okumak için sabırsızlıkla bekliyorum.Üslubunu seviyorum kolay gelsin:)
inanın size farklı bir pencere açacaktır ..umarım beğenirsiniz iyi okumlar...oylamayı ve fikrinizi paylaşmayı unutmayınız..:)
               https://www.wattpad.com/myworks/64219948/write/225556873
ferumeysa44 ferumeysa44 Dec 02
Hiç sıkılmadan okudum, çok beğendim. Hikayenin konusu çok güzel. Başarılar...