MASUM AŞK

MASUM AŞK

389K Reads 31.8K Votes 59 Part Story
yasemin By mermarid Completed

Masum Aşk
 
 İki insanın karşılarına çıkabilecek zorluklar ve bu zorluklarla baş etmeye çalışmaları. Adem'in yasak meyve yemesi gibi, yasak olana karşı çekilmesine engel olamıyordu. Masum bir güzellik ve o güzelliğin değerini bilebilecek iki adam. Peki hangisi gerçekten değerli olanı hak ediyordu? Yada iki taş arasında kalan kızın kalbini en çok kim kıracaktı. 
 
 Asya ve Melih!
 
 İkisi de zor bir hayatın içinde güçlü kalmaya çalışırken birbirine destek olabilecekler miydi? Ya Mustafa? O karısının değerini bilebilecek miydi? 
 
 Üzgünüm Sana Aşık Oldum hikayesinde karşılaştığınız Melih ve Asya'nın hikayesi. Ancak Orada ki Mustafa adını Mete olarak değiştiriyorum! 
 Umarım hikayemi beğenirsiniz.

Melike43210 Melike43210 Feb 14, 2016
bende bir hikaye yazıyorum okuyup oy verirseniz sevinirim :)
eesiyok eesiyok Jun 14, 2016
SADAKATTEN KAÇIŞ
               Uzun süredir emek verdiğim bir kurgu, dün yayımlamaya başladım. Vaktiniz olduğun bir ara göz atarsanız çok çok mutlu olurum. 💙
SelamiHacerFindik SelamiHacerFindik Sep 29, 2016
Yazarcım asya ve melihin hikaye sini yapmana çok sevindim yarım kalmış tı üzgünüm sana aşık oldum hikâyende onada bayılmıştım bunu da seveceyime eminim şimdiden ellerinize sağlık hadi bismillah diyerek başlıyalım hikayemize
kumralfrkld kumralfrkld May 29, 2016
https://www.wattpad.com/myworks/72909781-evllk-szlemes  KİTABIM DAHA ÇOK YENİ BİR BAKIN DERİM BEĞENİRSENİZ YAPILAN YORUMLARA GÖRE YENİ BÖLÜMLER GELECEKTİR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER... SEVGİLERİMLE... :))
sulerbasbbs sulerbasbbs Nov 30, 2015
Bence güzel olur tabi yaşamayınca bilemem ama daha eğlenceli olur :D
sulerbasbbs sulerbasbbs Nov 30, 2015
İyi yönde mi kötü yönde mi orası meçhul ama diğer hikayeden bildiğime göre kötü yönde :/ hep o melih yüzünden