NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
MASUM AŞK

MASUM AŞK

468K Reads 37.4K Votes 61 Part Story
yasemin By mermarid Completed

Masum Aşk
 
 İki insanın karşılarına çıkabilecek zorluklar ve bu zorluklarla baş etmeye çalışmaları. Adem'in yasak meyve yemesi gibi, yasak olana karşı çekilmesine engel olamıyordu. Masum bir güzellik ve o güzelliğin değerini bilebilecek iki adam. Peki hangisi gerçekten değerli olanı hak ediyordu? Yada iki taş arasında kalan kızın kalbini en çok kim kıracaktı. 
 
 Asya ve Melih!
 
 İkisi de zor bir hayatın içinde güçlü kalmaya çalışırken birbirine destek olabilecekler miydi? Ya Mustafa? O karısının değerini bilebilecek miydi? 
 
 Üzgünüm Sana Aşık Oldum hikayesinde karşılaştığınız Melih ve Asya'nın hikayesi. Ancak Orada ki Mustafa adını Mete olarak değiştiriyorum! 
 Umarım hikayemi beğenirsiniz.

derakap derakap 2 days ago
Çilekeş Anadolu insanının sıcacık hikayesini okumak isterseniz lütfen BEDEL'i takip ediniz. Teşekkürler. Bu hikayede aşk,zulümdür,sabır ,direniş var.
Yeni başladım okumaya, güzele benziyor. Çalışmalarıma bakarsanız sevinirim.
Melike43210 Melike43210 Feb 14, 2016
bende bir hikaye yazıyorum okuyup oy verirseniz sevinirim :)
http://my.w.tt/UiNb/3myPlQz5CA
               Gerçek bir sevilmemişlik hikayesi Platonik. Yüreğiniz kaldırabilirse okuyun sayfamda..
eesiyok eesiyok Jun 14, 2016
SADAKATTEN KAÇIŞ
               Uzun süredir emek verdiğim bir kurgu, dün yayımlamaya başladım. Vaktiniz olduğun bir ara göz atarsanız çok çok mutlu olurum. 💙
SelamiHacerFindik SelamiHacerFindik Sep 29, 2016
Yazarcım asya ve melihin hikaye sini yapmana çok sevindim yarım kalmış tı üzgünüm sana aşık oldum hikâyende onada bayılmıştım bunu da seveceyime eminim şimdiden ellerinize sağlık hadi bismillah diyerek başlıyalım hikayemize