NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
ÜVEY KARDEŞLER

ÜVEY KARDEŞLER

102K Reads 5K Votes 27 Part Story
aninom_anime By aninom_anime Completed

Okulun iki en popüler erkeği. Biri bütün okulun korktuğu ve korkudan ses çıkaramadığı Rüzgar. Diğeri istediğin de Rüzgar kadar korkunç olan ama bu yanını göstermeyen Doruk. Birbirlerinden nefret eden bu iki genç ya üvey kardeş olmak zorunda kalırlarsa? Peki ikisi de okula yeni gelen burslu öğrenci Kumsal'a aşık olsa? En fazla ne olabilir? Zaten her gün kavga eden bu iki genç için işler daha fazla karışmış olur mu? Sanki aynı evde yaşamak sorun değilmiş gibi.

Rüzgar..
Dövüş konusunda tek rakibi Doruk! Okulun kabadayısı ama gene de okulun en gözde çocuklarınden biri. Herkes o ne derse yapar, Doruk hariç! Seras oteller zincirinin tek varisi. Babası öldükten sonra annesi ile tek başına kalan Rüzgar, bir ay önce annesinin Doruk'un babasıyla evlenmesi üzerine artık yalnız kalmıştır. Kimseye belli etmesede istediği ilgiyi hiçbir zaman bulamamıştır. Sert tavranın arkasında kimseye göstermediği kırılgan tarafını hep saklamıştır.

Doruk..
Okulun gözde çocuklarından. Rüzgar'ın hareketlerine çoğu zaman karışmasada bazı zamanlar oyunlarını bozar. Okul da Rüzgar'dan korkmayan iki kişiden biri. Genelde etrafına karşı hep iyi huylu olan Doruk, ıçinde kimseye göstermediği bir Rüzgar yatıyor. Akal inşaat şirketlerinin tek varisi. Annesi öldükten sonra babası ile birlikte yaşıyordu. Taki babası Rüzgar'ın annesi ile evlenene kadar. 

Kumsal..
İzmir Güzel sanatlar lisesinde okuyordu. Sesi, piyonosu ve dansı o'na Türkiye'nin en iyi kolejinde tam burs sağladı. Kazandığı bu burs sayesinde annesini İzmir'de bırakarak İstanbul'a yerleşti. Kendi halinde sessiz, sakin ama damaranı basınca içinden bir kaplan çıkıyor. Annesine yük olmamak için, okul çıkışlarında yarı zamanla çalışıyor. Peki bursluları ezen Rüzgar'la ne yapacak? Baş edebilecek mi?

sudemsenturk sudemsenturk Jul 05, 2016
Arkadaşlar lütfen kitabıma bakar mısın ve yazarcım senin kitaplarına bayılıyorum
kumsal_ptlk kumsal_ptlk Mar 13, 2016
tatlım hikayen çok güzel benimde hikayeme göz atarsan sevinirim ^^
xjonghyunx xjonghyunx Apr 20, 2016
Jaaaaacccckkkkkkkkkkkkk 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙❤❤❤❤❤❤❤❤💚💚💚💛💛💛💜💙💙💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💙💛💙💛💙💘💙
melekis4 melekis4 Dec 25, 2016
ben ruzgarı daha cok sevdim ve bu fikrim degişmiycek kumsala kotu davransa bile bu arada muthiş bir kitap olucaak gibi cunklu ben cok begendımmm
medine_99 medine_99 Sep 08, 2016
Güzel. Diğer yazdıklarınıda unutma onlarada devam et hepsini izliyorum 😉
luannaislove luannaislove Feb 10, 2016
Bir kapak yaptım ulaşabildiğin zaman söyle sana gönderirim