Not Thin Enough

Not Thin Enough

17.1K Reads 1K Votes 10 Part Story
estusiaxd By estusiaxd Completed

Babcia zawołała mnie na obiad, więc poszłam do salonu. Zobaczyłam na stole pierogi. Zawsze bardzo mi smakowały, jednak dziś na ich widok zrobiło mi się niedobrze. 
- Babciu, wiesz jakie to tłuste?
- Parę pierogów na pewno ci nie zaszkodzi. Coś musisz jeść. 

"Jasne, nie zaszkodzi", pomyślałam i z oburzoną miną usiadłam przy stole i zaczęłam kroić pierogi. To musi być strasznie kaloryczne. Zjadłam pół porcji i wróciłam razem z wyrzutami sumienia do swojego pokoju. 
Postanowiłam trochę poćwiczyć, aby spalić zjedzone kalorie. Zrobiłam 20 pompek, 50 pajacyków i ledwo co udało mi się skończyć serię 150 brzuszków. 

Zmęczona padłam na łóżko i wzięłam do ręki mój nowy telefon, który babcia kupiła mi na koniec roku szkolnego. Na ekranie blokady pojawiło się powiadomienie o nowym SMSie. Odblokowałam więc telefon i przeczytałam wiadomość. "Będę o 15:30 pod twoim domem. Bez odbioru :D". Był to SMS od Natalii, jedynej osoby, którą znałam tutaj, na wsi i chyba jedyną osobą, którą kochałam i zawsze ...

- - Aug 19, 2016
Odchudzanie z przyjaciółką jest fajne. 
               Opowoadanie kocham♥
- - Aug 19, 2016
Opowiadanie świetne! Ale nie podoba mi się to o wsi, bo ka sama na niej mieszkam i u mnie jest trochę inaczej ;)
               Ale ogólnie to MEGA! Wreszcie coś nowego, zero zespołów jak 1D czy 5SOS :) 
               Lubię je ale już mi się znudziło ;)
livv22 livv22 Jun 21, 2016
Jak dobrze jest widzieć na wattpadzie opowiadanie bez miliona błędów ;) Gratuluję :* Zapraszam do mnie, mam nadzieję, że ja wielu nie robię :P
               
               https://www.wattpad.com/story/63650528-droga-do-zera