Tak się (nie) robi! Poradnik

Tak się (nie) robi! Poradnik

34.7K Reads 4.2K Votes 23 Part Story
Gold Wind By gold_wind Updated 2 days ago

Poradnik o tym jak powinniśmy zabierać się za pisanie (według mnie). Nie szukajcie tu złotego środka na stworzenie niezwykłej opowieści, bo sama takiego nie znalazłam, ale może kilka rad tu zawartych Wam pomoże.

UWAGA! Jeśli czytasz ten poradnik na stronie innej niż wattpad.com, to możesz być narażony na atak złośliwego oprogramowania (wirus)!

_Natalkaaa__ _Natalkaaa__ Apr 30, 2016
Fajna okładka! W wolnym czasie zapraszam do mnie na moje nowe ff. Zapraszam też do mnie na "Book Covers". Można zamówić okładkę :)
lucja001 lucja001 Sep 19, 2016
Moim zdaniem nie czytanie jest najważniejsze, ale życie. Poznawanie ludzi, zdobywanie doświadczeń. Pisząc na podstawie tego, co przeczytamy, powielamy jedynie schematy. Co z tego, że będziemy czytać książkę dziennie, jeśli przez to wyłączymy się z życia?
Czemu w opisie jest "ale może kilka rad tu zawartych, Wam pomoże"? Chodzi mi o przecinek. Dlaczego się tam go stawia? ?>?
Mivnova Mivnova Jan 28, 2016
Zasłyszałem dokładnie odwrotna tezę. Żeby dobrze pisać, trzeba nienawidzić książki, a nie je kochać. Tylko wtedy zbierze się dość sił, by coś napisać :)
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon Mar 23, 2016
Ja co prawda nie chcę być pisarzem zawodowym, wolę pozostać w świecie amatorki, ale uważam, że osoba, która nie czyta sama zwęża swoje horyzonty i to nie tylko te dotyczące pisania.
WariatkowoAg WariatkowoAg Jul 03, 2015
Ajć, a jednak jest! Cudna okładka! *. * Jestem ciekawa, od której strony ugryziesz temat poradników.  ^ ^ Lecę czytać dalej.  :3