Tak się (nie) robi! Poradnik

Tak się (nie) robi! Poradnik

40.5K Reads 5K Votes 27 Part Story
Polsat By gold_wind Updated Oct 24, 2017

Poradnik o tym jak powinniśmy zabierać się za pisanie (według mnie). Nie szukajcie tu złotego środka na stworzenie niezwykłej opowieści, bo sama takiego nie znalazłam, ale może kilka rad tu zawartych Wam pomoże.

UWAGA! Jeśli czytasz ten poradnik na stronie innej niż wattpad.com, to możesz być narażony na atak złośliwego oprogramowania (wirus)!

  • bohater
  • miejsceakcji
  • pisania
  • poradnik
  • tworzeniepostaci
Madziola Madziola Oct 08, 2017
Zgadzam się w 100%. Czytam całkiem sporo i nie wydaje mi się, żeby kopiowała styl kogoś innego. Zresztą... Jak można napisać dobrą książkę, w życiu takiej nie czytając? Nie da się. Przecież nie namalujesz drzewa, nie wiedząc, jak ono wygląda.
_Natalkaaa__ _Natalkaaa__ Apr 30, 2016
Fajna okładka! W wolnym czasie zapraszam do mnie na moje nowe ff. Zapraszam też do mnie na "Book Covers". Można zamówić okładkę :)
lucja001 lucja001 Sep 19, 2016
Moim zdaniem nie czytanie jest najważniejsze, ale życie. Poznawanie ludzi, zdobywanie doświadczeń. Pisząc na podstawie tego, co przeczytamy, powielamy jedynie schematy. Co z tego, że będziemy czytać książkę dziennie, jeśli przez to wyłączymy się z życia?
msolddresshirt4 msolddresshirt4 Jan 06, 2017
Czemu w opisie jest "ale może kilka rad tu zawartych, Wam pomoże"? Chodzi mi o przecinek. Dlaczego się tam go stawia? ?>?
Mivnova Mivnova Jan 28, 2016
Zasłyszałem dokładnie odwrotna tezę. Żeby dobrze pisać, trzeba nienawidzić książki, a nie je kochać. Tylko wtedy zbierze się dość sił, by coś napisać :)
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon Mar 23, 2016
Ja co prawda nie chcę być pisarzem zawodowym, wolę pozostać w świecie amatorki, ale uważam, że osoba, która nie czyta sama zwęża swoje horyzonty i to nie tylko te dotyczące pisania.