Yaklaşma

Yaklaşma

1.2M Reads 85K Votes 50 Part Story
Elif Yıkılmaz By elifyikilmaz Completed

Tuba'nın tek amacı bir an önce hayatını karartan erkek fobisini yenmektir. Hayatının aşkı Mehmet, Türkiye'ye dönmeden bu korkusunu yenip onun karşısına çıkmak zorundadır. Ve bunun için elinden gelen her şeyi yapmaya niyetlidir. Kamu görevini yapmak için evine gönderilen ukala ve sinir bozucu adama katlanmak zorunda kalsa bile.

    Ege ise hayatında hata yapma olasılıklarını bile minimuma indirmeyi kendine hedef almış, asla hata yapmayan bir adamdır. Ta ki en yakın arkadaşıyla içip araba kullanana kadar, tabi bir de üstüne polise rüşvet teklif etmekte var. Şimdi ise Ege'nin yapması gereken tek şey kimsenin haberi olmadan ona ceza verilen kamu görevini yapmaktır. Madem ona öyle bir ceza verildi, oda bunu eğlenceli yapmanın bir yolunu bulacaktı.

     Fakat işler düşündükleri gibi yolunda gidecek mi? Yoksa işin içine kalpler mi karışacak? Sizi de Ege Ve Tuba'nın dünyasına davet ediyoruz. Aman kafanıza dikkat edin çünkü her an Tuba karşınıza tava ile çıkabilir.

***
"Korkmak ile korkak olmanın arasında ince bir çizgi vardır Tuba. Korkuyor olman seni korkak yapmaz. Ne yapman gerektiğini biliyor ve yapmıyorsan o zaman korkak olursun. Ama sen ne yapman gerektiğini biliyorsun ve bunu yapıyorsun. Sen korkak değilsin sadece korkuyorsun."

18. Bölümden.

 • androfobi
 • aşk
 • gençkurgu
 • komedi
 • mizah
 • romantik
 • wattys2016
 • yaklaşma
Gülsen Kılıçaslan- Deli geldi aklıma.
               Orada da Emre'nin jinefobi [kadın korkusu] vardı.
Düzenleniyor duyurusu gördüm tekrar başlamaya geldim, selamlar salkfşkasf
theprcess theprcess Sep 30
Hayal gücünün sınırları yoktur. Bende sonsuzlukta bir kitap yazdım. Okursanız sevinirim.
               https://www.wattpad.com/story/124269387-barak
Kitabımı oylar mısınız beğeneceğinizi düşünüyorum
SAYFAMI ZİYARET EDERSENİZ SEVİNİRİM .) KENDİNİZDEN BİRŞEYLER BULABİLECEĞİNE EMİNİM :) EN AZINDAN MUCİZELERE İNANIYORSAN ..
queenofliu queenofliu Oct 30, 2016
Amk ya yanlışlıkla seslendire tıklamışım telefonda (iphone'lılar bilir ;( ) gece gece sıçtım yeminlen ter aktı her tarafımdan