NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Yaklaşma

Yaklaşma

1.1M Reads 78.2K Votes 50 Part Story
Elif Yıkılmaz By elifyikilmaz Completed

Tuba'nın tek amacı bir an önce hayatını karartan erkek fobisini yenmektir. Hayatının aşkı Mehmet, Türkiye'ye dönmeden bu korkusunu yenip onun karşısına çıkmak zorundadır. Ve bunun için elinden gelen her şeyi yapmaya niyetlidir. Kamu görevini yapmak için evine gönderilen ukala ve sinir bozucu adama katlanmak zorunda kalsa bile.

    Ege ise hayatında hata yapma olasılıklarını bile minimuma indirmeyi kendine hedef almış, asla hata yapmayan bir adamdır. Ta ki en yakın arkadaşıyla içip araba kullanana kadar, tabi bir de üstüne polise rüşvet teklif etmekte var. Şimdi ise Ege'nin yapması gereken tek şey kimsenin haberi olmadan ona ceza verilen kamu görevini yapmaktır. Madem ona öyle bir ceza verildi, oda bunu eğlenceli yapmanın bir yolunu bulacaktı.

     Fakat işler düşündükleri gibi yolunda gidecek mi? Yoksa işin içine kalpler mi karışacak? Sizi de Ege Ve Tuba'nın dünyasına davet ediyoruz. Aman kafanıza dikkat edin çünkü her an Tuba karşınıza tava ile çıkabilir.

***
"Korkmak ile korkak olmanın arasında ince bir çizgi vardır Tuba. Korkuyor olman seni korkak yapmaz. Ne yapman gerektiğini biliyor ve yapmıyorsan o zaman korkak olursun. Ama sen ne yapman gerektiğini biliyorsun ve bunu yapıyorsun. Sen korkak değilsin sadece korkuyorsun."

18. Bölümden.

dilek4876 dilek4876 May 27
Kitabımı oylar mısınız beğeneceğinizi düşünüyorum
queenofliu queenofliu Oct 30, 2016
Amk ya yanlışlıkla seslendire tıklamışım telefonda (iphone'lılar bilir ;( ) gece gece sıçtım yeminlen ter aktı her tarafımdan
HafsaDemir HafsaDemir Jan 11
Guzel ama kelimeler daha özenle seçilmiş olsa cok daha güzel olurdu. Ve betimleme....
Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " Sır Perdesi  Yazarı: null http://my.w.tt/UiNb/mQhx0uAN8z
aysenur1572 aysenur1572 Jan 28
Bizim ülkemizde de varmıydı bu yurtdışında var diyo biliyorum ama burda duymamıştım.neyse şimdiden hoşuma gitti 😄
queenofliu queenofliu Oct 30, 2016
Aşağılık kompleksi deyince aklıma Reiji geldi malağıshaaş