Yaklaşma

Yaklaşma

1.2M Reads 83.2K Votes 50 Part Story
Elif Yıkılmaz By elifyikilmaz Completed

Tuba'nın tek amacı bir an önce hayatını karartan erkek fobisini yenmektir. Hayatının aşkı Mehmet, Türkiye'ye dönmeden bu korkusunu yenip onun karşısına çıkmak zorundadır. Ve bunun için elinden gelen her şeyi yapmaya niyetlidir. Kamu görevini yapmak için evine gönderilen ukala ve sinir bozucu adama katlanmak zorunda kalsa bile.

    Ege ise hayatında hata yapma olasılıklarını bile minimuma indirmeyi kendine hedef almış, asla hata yapmayan bir adamdır. Ta ki en yakın arkadaşıyla içip araba kullanana kadar, tabi bir de üstüne polise rüşvet teklif etmekte var. Şimdi ise Ege'nin yapması gereken tek şey kimsenin haberi olmadan ona ceza verilen kamu görevini yapmaktır. Madem ona öyle bir ceza verildi, oda bunu eğlenceli yapmanın bir yolunu bulacaktı.

     Fakat işler düşündükleri gibi yolunda gidecek mi? Yoksa işin içine kalpler mi karışacak? Sizi de Ege Ve Tuba'nın dünyasına davet ediyoruz. Aman kafanıza dikkat edin çünkü her an Tuba karşınıza tava ile çıkabilir.

***
"Korkmak ile korkak olmanın arasında ince bir çizgi vardır Tuba. Korkuyor olman seni korkak yapmaz. Ne yapman gerektiğini biliyor ve yapmıyorsan o zaman korkak olursun. Ama sen ne yapman gerektiğini biliyorsun ve bunu yapıyorsun. Sen korkak değilsin sadece korkuyorsun."

18. Bölümden.

Gülsen Kılıçaslan- Deli geldi aklıma.
               Orada da Emre'nin jinefobi [kadın korkusu] vardı.
Düzenleniyor duyurusu gördüm tekrar başlamaya geldim, selamlar salkfşkasf
SAYFAMI ZİYARET EDERSENİZ SEVİNİRİM .) KENDİNİZDEN BİRŞEYLER BULABİLECEĞİNE EMİNİM :) EN AZINDAN MUCİZELERE İNANIYORSAN ..
Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " Sır Perdesi  Yazarı: null http://my.w.tt/UiNb/mQhx0uAN8z
aysenur1572 aysenur1572 Jan 28
Bizim ülkemizde de varmıydı bu yurtdışında var diyo biliyorum ama burda duymamıştım.neyse şimdiden hoşuma gitti 😄
Kore dizileri izlerken çok rastlamıştım bu cezalarada Türkiye'de olduğunu bilmiyordum