Yaklaşma

Yaklaşma

1M Reads 72.5K Votes 49 Part Story
Elif Yıkılmaz By elifyikilmaz Completed

Tuba'nın tek amacı bir an önce hayatını karartan erkek fobisini yenmektir. Hayatının aşkı Mehmet, Türkiye'ye dönmeden bu korkusunu yenip onun karşısına çıkmak zorundadır. Ve bunun için elinden gelen her şeyi yapmaya niyetlidir. Kamu görevini yapmak için evine gönderilen ukala ve sinir bozucu adama katlanmak zorunda kalsa bile.

    Ege ise hayatında hata yapma olasılıklarını bile minimuma indirmeyi kendine hedef almış, asla hata yapmayan bir adamdır. Ta ki en yakın arkadaşıyla içip araba kullanana kadar, tabi bir de üstüne polise rüşvet teklif etmekte var. Şimdi ise Ege'nin yapması gereken tek şey kimsenin haberi olmadan ona ceza verilen kamu görevini yapmaktır. Madem ona öyle bir ceza verildi, oda bunu eğlenceli yapmanın bir yolunu bulacaktı.

     Fakat işler düşündükleri gibi yolunda gidecek mi? Yoksa işin içine kalpler mi karışacak? Sizi de Ege Ve Tuba'nın dünyasına davet ediyoruz. Aman kafanıza dikkat edin çünkü her an Tuba karşınıza tava ile çıkabilir.

***
"Korkmak ile korkak olmanın arasında ince bir çizgi vardır Tuba. Korkuyor olman seni korkak yapmaz. Ne yapman gerektiğini biliyor ve yapmıyorsan o zaman korkak olursun. Ama sen ne yapman gerektiğini biliyorsun ve bunu yapıyorsun. Sen korkak değilsin sadece korkuyorsun."

18. Bölümden.

azra7234 azra7234 Aug 19, 2016
Hikayeni arkadaşın kardi ònerdi ve ben cok begendim. Iyiki önermiş.
Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " Sır Perdesi  Yazarı: null http://my.w.tt/UiNb/mQhx0uAN8z
aysenur1572 aysenur1572 Jan 28
Bizim ülkemizde de varmıydı bu yurtdışında var diyo biliyorum ama burda duymamıştım.neyse şimdiden hoşuma gitti 😄
HafsaDemir HafsaDemir Jan 11
Begendim ya komik geldiiii :) Bir tavsiye üzerine okuyorum. .
Kore dizileri izlerken çok rastlamıştım bu cezalarada Türkiye'de olduğunu bilmiyordum
Ya kız erkekleri görünce kızarıyordu o yüzden kaskla falan dolaşıyordu sjjsjsjs