For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
SINIF 12

SINIF 12

114K Reads 8K Votes 36 Part Story
Cosmic Girl By CsMGirl Completed

"Kızlar sonra bana sana tapıyorum, dedi." Işıltı heyecanla anlattığı olaya büyük tepkiler vermemizi bekliyordu ki bu biraz zordu açıkçası. 11 kişi onu dinliyordu. Biraz (!) büyük bir arkadaş grubumuz vardı. Ecrin şalını düzeltirken somurttu.
 
"Tapmak mı? Haşa! Allah'a şirk koşmuş. Olmaz onunla. Gel sana bir Şakirt bulalım kız."dedi. Son Mübarek Bükücümüz. Kenarda makyajını düzelten Bade kocaman ela gözlerini kırpıştırıp sırıttı.
 
 
"Kızlar erkeklere nasıl cevap vereceğimizi buldum. İntikamımız acı olacak. Onlar biz uyurken odamıza girip eşyalarımızı çalarlar ha! Şimdi bitti onlar." Gözlerinde bir anda alev gördüğümü söyleyebilirim. Kız lisesinden erkek lisesine son sınıfta derslerimize asılmak ve kardeş okulumuzun çalışma kamplarında yararlanmak için geçen derece sınıfıyız biz. Zeki, güzel, komik kızlar. Tabi unuttuğumuz bir şey vardı. Kız lisesinden karma liseye bile geçiş deveye hendek atlatmak gibiyken biz erkek lisesine geçerek deveye parmak uçlarında bale yaptırmıştık.

Kapak Star Bloody Photoshop tarafından yapılmıştır.

 Tüm hakları saklıdır © CMTGirl.

 • bitti
 • erkeklisesi
 • kızlisesi
 • mizah
 • okul
 • tamamlandı
 • yaz
Emnblgn Emnblgn Feb 03
Yine ben geldim. Hemde üniversiteli biri olarak. Hayatımı değiştiren bir hikaye
Emnblgn Emnblgn Aug 13, 2016
11. Kez okuyusum hayirli olsun ❤ Yeni bolum gelmeyince napalim bizde Basa sararuz
dilkoc829 dilkoc829 Jul 12, 2016
Hadi bismillah. İlk okuyuş, ilk yorum. Umarım begenirim.😃
papjonik papjonik Jun 26, 2016
Rica etsem kitabıma bakıp oy verirmisiniz lütfen 😣😣😣
Angelboing Angelboing Apr 13, 2016
Kapağı gördüğüm anda merak ettim, içeriğini. Oku tuşuna basar basmaz güzel birşeylerle karşıladın beni. Hem karakterlerin uyumuna, hem de anlatış tarzına bayıldım. Umarım daha güzel işler de çıkarırsın. 😊
- - Jun 23, 2016
Kapakta Koreli aşklarım var. Tabii ki okuyacağım. Ama gerçekten iyi bir başlangıç olmuş. Açıklama bölümü süper. Bence kitap açıklamasına bile yaparsın onu jdhs