NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
AŞK VE TUTKU

AŞK VE TUTKU

116K Reads 5.7K Votes 14 Part Story
B By YazarBlack Completed

Gabriel Valentini için feth edilemeyecek hiçbir şey yoktu. Kadınlar, iş anlaşmaları... Hepsini bir parmağında oynatan Gabriel, Violet Avery ile tanışınca, şaşırtıcı bir şekilde hissettiklerini kontrol edemez. Tutkuyu daha önce hiç bu kadar şiddetli hissetmeyen genç adam, bu kadının gitmesine izin vermemekte kararlıdır.
Ama Violet Avery için durumlar farklıdır. Gabriel'e, onu ilk gördüğü anda aşık olan Violet, asla vazgeçmeyeceğini düşündüğü prensiplerinden vazgeçer. Hem de Gabriel'in ona aşık olmadığını bile bile...
Mutlu balonunun içinde yaşamayı tercih eden Violet'in hayatı, bir bebek haberiyle sarsılır. Gabriel de Violet'e onunla evlenmeyeceğini belirtince, Violet'in, adamdan bir sır olarak sakladığı bebeğiyle birlikte ortadan kaybolmaktan başka bir şansı olmaz.

 Ancak hayat, onu süründürmekte kararlıymış gibi karşısına, yıllar sonra, bir zamanlar aşık olduğu ve tek bir not bile bırakmadan terk ettiği erkeği çıkarır. Ve Violet'in bu sefer kaçacak hiçbir yeri yoktur.

Not: Bu kısa bir hikayedir ve tamamlanmıştır.

alarcin8889 alarcin8889 Apr 29
Waawww bu nasil bir hikayedir boyle beni benden aldi resmen harlequinn in en sevilen yazarlarinin o kisa himayelerindeki tadi aldim resmen 👏👏👏👏Yazarim eline yurengine kalemine saglik
meryem-33 meryem-33 Jan 28
Hikaye çok güzel başlamış. Bakalım gabriel gittiğini anlayınca ne tepki verecek. Umursayacak mı yoksa kendi bileceği şey deyip kenara mı çekilecek.
Zeyneplus_21 Zeyneplus_21 Aug 20, 2016
Bana göre çok güzel bir anlatım tarzın var hoşuma gitti.
birdsfly- birdsfly- Aug 03, 2016
kaç violet kaç canım ikiniz de gerizekalısınız ama yine de bu adam haketmiyor seni
birdsfly- birdsfly- Aug 03, 2016
ne planlıyor bu kız? gabriel'in ilgili halini görünce daha da merak ettim
birdsfly- birdsfly- Aug 03, 2016
olmaz, olmaz merak etme. o gabriel de sürünsün kahrından