NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
AŞK VE TUTKU

AŞK VE TUTKU

123K Reads 6K Votes 14 Part Story
B By YazarBlack Completed

Gabriel Valentini için feth edilemeyecek hiçbir şey yoktu. Kadınlar, iş anlaşmaları... Hepsini bir parmağında oynatan Gabriel, Violet Avery ile tanışınca, şaşırtıcı bir şekilde hissettiklerini kontrol edemez. Tutkuyu daha önce hiç bu kadar şiddetli hissetmeyen genç adam, bu kadının gitmesine izin vermemekte kararlıdır.
Ama Violet Avery için durumlar farklıdır. Gabriel'e, onu ilk gördüğü anda aşık olan Violet, asla vazgeçmeyeceğini düşündüğü prensiplerinden vazgeçer. Hem de Gabriel'in ona aşık olmadığını bile bile...
Mutlu balonunun içinde yaşamayı tercih eden Violet'in hayatı, bir bebek haberiyle sarsılır. Gabriel de Violet'e onunla evlenmeyeceğini belirtince, Violet'in, adamdan bir sır olarak sakladığı bebeğiyle birlikte ortadan kaybolmaktan başka bir şansı olmaz.

 Ancak hayat, onu süründürmekte kararlıymış gibi karşısına, yıllar sonra, bir zamanlar aşık olduğu ve tek bir not bile bırakmadan terk ettiği erkeği çıkarır. Ve Violet'in bu sefer kaçacak hiçbir yeri yoktur.

Not: Bu kısa bir hikayedir ve tamamlanmıştır.

Arkadaşlar merhaba yeni yazdığım ' Ya beni öldür ya da iyileştir " kitabıma göz atarsanız çok sevinirim karsilik isterseniz tabikide olur :)
alarcin8889 alarcin8889 Apr 29
Waawww bu nasil bir hikayedir boyle beni benden aldi resmen harlequinn in en sevilen yazarlarinin o kisa himayelerindeki tadi aldim resmen 👏👏👏👏Yazarim eline yurengine kalemine saglik
Kurgun güzele benziyor.Emeğine sağlık diyorum ve devamını diliyorum.Rica etsem bana da bir şans verebilir misiniz?
               https://www.wattpad.com/433659796
Nehir1111 Nehir1111 Jul 07
neden yani neden. adamın ırz düşmanı olduğunu biliyon. böyle kadınların ben ta. neyse
meryem-33 meryem-33 Jan 28
Hikaye çok güzel başlamış. Bakalım gabriel gittiğini anlayınca ne tepki verecek. Umursayacak mı yoksa kendi bileceği şey deyip kenara mı çekilecek.
Zeyneplus_21 Zeyneplus_21 Aug 20, 2016
Bana göre çok güzel bir anlatım tarzın var hoşuma gitti.