BERDEL

BERDEL

2.3M Reads 89.6K Votes 54 Part Story
zehra By zehrailgaz Updated 3 days ago

-"Benden bir şans istemiştin değil mi Yiğit!" Diye sordu. Bir yandan gözlerindeki yaşları silerken. Yiğit başını evet anlamında salladı ama birşey anlamamıştı.

-"O zaman Yiğit Ağa isminin hakkını ver . Sana bebeğimiz için bir fırsat sunuyorum. Ne yaparsan yap beni bu kırılganlıktan ve öfkeye nasıl bulaştırdıysan öyle de çıkar!"dediğinde Yiğit yerinden doğruldu ve kekeleyerek

-"N-ne ?" Diye sordu. Şaşkınlığı hat safhadaydı.

-"Yani demem o ki Yiğit Ağa kendini bana affettir!" 


EVLILIK AŞK OLUNCA GÜZELDIR...

gevher21gokalp gevher21gokalp Dec 21, 2016
Kitabı indirdim okumk icin ancak bir doğulu olark seni kınıyorumm asla ve asla kadin erkek ayrımı yapilmamali guncel romn yazdiginizi saniyorsunuz ama zihniyet m.ö.3000!!!
Medduss Medduss Nov 19, 2016
Benimle hemfikir olanları görmek güzel xçcm abi bırakın artık bunları yaa
Neslihankse0q Neslihankse0q Nov 03, 2016
"KARALİÇE" Neslihan Köse yorumuyla yazılan bu kitap ruhunuza dokunacak.. arkadaşlar okuduğunuz zaman önerin rica ediyorum yorumlarınız ve görüşleriniz benim için önemlidir..
berfiniba25 berfiniba25 Aug 20, 2016
Merhaba sevgili berdel okurları yorumumu gören,okuyan kişilerden bir ricsm olucak o da şu ki bende bir kitap yazıyorum adı: Sen Sevda Mısın? Okumanizi cok istiyorum kutuphanesine ekleyecek arkadaslara şimdiden teşekkur ederim.
deniz0445 deniz0445 Sep 10, 2016
Huskamin ne ya xuşkamın eger kitap yazmayi bilmiyorsan yazma sen ve senin gibiler yüzünden dogu hep yanlis anlaşılıyor hem artik berdel mi var toremi kaldi??? ne sacmasin
busra_yilmazz busra_yilmazz Dec 04, 2016
Tore filmlerini sevdigim gibi kitaplarini da severim cok guzel bi bölüm olmus ellerine saglikk☺☺