Lalezar

Lalezar

10.8K Reads 604 Votes 5 Part Story
simsimsiyah By simsimsiyah Updated Apr 20Aynanın önünde bir kez daha görüntüsünü kontrol etti. 

'Kesinlikle çok güzel görünüyorum. Karay'ın aklını başından alacağım.'

İçi kıpır kıpırdı. Kalbi gümbür gümbür atıyordu. Bu kararını uygulamak için bir sene boyunca beklemişti. Artık on sekiz yaşına girmişti ve bu yüzden kendince yetişkin bir kadın olduğunu düşünüyordu. Bir sene nasıl beklediğini ise hiç bilmiyordu. Aşık olduğunu anlaması çok çabuk gerçekleşmişti. Hangi kadın ona aşık olmazdı ki? Bir anda kaşları çatıldı. Ona kimse aşık olamazdı. Zaten kimse Lalezar kadar sevemezdi onu. 

Karay.. O hiç bir zaman ona diğerleri gibi yaklaşmamıştı. Diğerleri dediği abisinin çocukluk arkadaşlarıydı hepsi de; Ilgar, Yankı, Odbay ve Karay. Onlar Lalezar'ı kardeşleri gibi görmüş onunla bir abi gibi ilgilenmiştiler. Karay ise o hep uzak durmuştu genç kızdan. Lalezar için her zaman ulaşılmaz olmuştu. Genelde konuşmaları hep başlatan Lalezar oluyordu. Elinden başka türlüsü gelmiyordu ki. Onu görünce bir anda mavi gözleri ışıldıyor, içini...

Nurdannick Nurdannick Apr 24
Ayrıca nick bateman karay olmasına çok sevindim çoğu hikade onu hayal ederek okuyorum zaten süper esmer yakışıklı :))))];)
- - Oct 14, 2015
yeni başladım nick bateman sanırım karay karakteri isabatli olmuş ama devamı gelmeli bence
zeyneep_123 zeyneep_123 Aug 05, 2015
Yaaa ama Lalezar çok tatlı ben yaramaz gelinle başladım ve orada ilgimi çekmişti diğer kitaplarının arasında görünce çok mutlu oldum emeğine sağlık umarım yeni bölümler çabuk gelir :)
cnsgLlL cnsgLlL Jul 01, 2015
çooook  güzel yb yi sabırsızlıkla  bekliyorum ellerine sağlık
muzefer1994 muzefer1994 Jun 29, 2015
bence kapagi deyisdirsen dahada guzel olurcanim okuyucu kitlesi artar
pinkbluee pinkbluee Jun 28, 2015
Offf!Sürün Karay e mi sürün >:( . Lalezaaaar üzülme bebeğiiim. Elbette farkına varacak ama o farkına vardığında da az naz yap ki neyi kaçırdığının farkına varsın  :D