To Tylko Przyjaciele

To Tylko Przyjaciele

1.3M Reads 88.7K Votes 73 Part Story
Paula 🌸 By pauliska125 Completed

Zastanawialiście się kiedyś, co się z wami stanie i jak bardzo się zmienicie, gdy w pewnym momencie wasze życie legnie w gruzach i nie będziecie nawet wiedzieli co czujecie? Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, bo cóż... moje życie było idealnie i nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mogłoby być inaczej. Miałam grono przyjaciół i kochających rodziców, mimo że od kilku lat nie byli oni razem. Brakowało mi tylko kochającego chłopaka, ale tak naprawdę nigdy nie odczuwałam zbyt silnej potrzeby, aby go mieć. Zawsze byłam szczęśliwa i promieniowałam pozytywną energią, zarażając wszystkich w około. Jednak pewne wydarzenia sprawią, że już nigdy nie będę dawną sobą. 


Nie dajcie się zmylić opisowi i po prostu sprawdźcie co tak naprawdę kryje w sobie ta historia, bo mimo, że przypomina trochę wszystkie inne to sadzę, że może was zaskoczyć.

Opowiadanie piszę sama, a wszelkie podobieństwo do innych opowiadań jest przypadkowe, więc proszę nie posądzać mnie o jakikolwiek plagiat i kopiowanie.

***

#1 w Dla nastolatków - 25.06.2017r. Kocham i dziękuje wam za tak wspaniałe wyróżnienie ❤️💕

Zapowiada się ciekawie
               Super że używasz cytatów dodaje to uroku moim zdaniem 😍😁
Ja po zapowiedzi tylko wnioskuje czy może być fajna. xD Ale po tej zapowiedzi nie myślę, że jest podobna do innych. Książki z tej samej serii lub tego samego autora mogą być podobne. Ja po zapowiedzi jestem bardzo ciekawa.
Jezu jaka Mary Sue 
               Zakładam że albo umrze chłopak, albo Mary albo będą małe Marysójki
Te cytaty z neta <3 zawsze sie zastanawiam czy autorki wstawiające je wiedzą coś na temat autorów
pomaranczaa pomaranczaa Jun 22
piękny prolog! tylko popraw te skrótowce "itp, itd" - psują cały urok :)