NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Szkoła z koszmaru

Szkoła z koszmaru

44.1K Reads 3.8K Votes 29 Part Story
Eschera By Eschera Completed

Haruka jest prześladowana w szkole.Kiedy jej matka dostaje awans ma się przeprowadzić na drugi koniec kraju i rozpocząć naukę w prywatnej szkole z internatem.W trakcie podróży spotyka tajemniczego chłopaka,który ostrzega ją przed tym miejscem. Dziewczyna jednak,zafascynowana możliwością rozpoczęcia wszystkiego od nowa ignoruje jego ostrzeżenia.

Jak skończy się jej przygoda?
Czy tajemniczy chłopak miał rację? 
Czy tylko starał się ją nastraszyć?


Zapraszam! :)
Okładkę wykonała @Marrtini  ,Dziękuje!

Zostaw biedaczce przynajmniej te 2 łóżka. Niech się cieszy XD I tak jak przypuszczam będzie miała za niedługo przesrane.
Jusia_Snape Jusia_Snape Mar 14
Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się to z taką jedną dramą
No nie wierzę, co tu się dzieje. Jechały 24h, jedna pada z głodu, w lodówce mają - mniemam - wszystko i wpierdzielają kanapki! Chore jakieś czy co? XD
Wiem, że się trochę za dużo udzielam, ale taka już jestem. Tak więc - jak można przeprowadzić się do wypasionej willi (z pokojem z dwoma łóżkami XD) i chcieć spędzić calusieńkie wakacje w budzie? I to jeszcze się nawet nie wacha!
Ksorszka Ksorszka Mar 03
Ahh. Boli mnie brak spacji po przecinkach oraz myślnikach. Poza tym w wielu miejscach nie ma znaków interpunkcyjnych nie wiedząc czemu. Pisanie dialogów tez leży. Chętnie przeczytam, gdy tekst ujrzy korektę.
DAGALEL DAGALEL May 29, 2016
Fajne, ale przepraszam- muszę cię poprawić. Po pierwsze, po kropce (.) daje się spację, tak samo jak po przecinku (,) 👍 Było tego baaaardzo dużo...właściwie to co 2 zdanie, zwróć uwagę, błagam 😕😕😕😕😘