BEYAZ KUMRU

BEYAZ KUMRU

30.7K Reads 1.5K Votes 21 Part Story
Buse Dilan Kök By blueruby24 Updated Nov 02

"Kaybolmuş bir ruhtum sadece ve yolu bulmak için çabalamıyordum. Ben çırpınmayı seçmemiştim. Çünkü ne kadar çırpınırsanız çırpının, yorulduğunuzda hayat dediğiniz o koca okyanus sizi en karanlık dibe çekmeye devam eder."
 Lisenin popüler kızı; Derin Ertürk başarılı,sevecen,şımarık bir genç kızdı. Üstelik okulun en gözde erkeğine sahipti. Ta ki o geceye kadar... Annesinin son nefesi ile yaşamın anlamını yitirmiş Derin'in, dünyası cam kırıklarıyla doludur. Yaşadığı travma yüzünden ördüğü duvarları kendisi dahi yıkamıyorken, vereceği hayat mücadelesi kaçınılmazdı. Ruhunu kamçılayan cevapsız sorulara rağmen tek bildiği, sıradan bir genç kız olmak istediğiydi.
 Daha ilk andan itibaren "TEHLİKE" kelimesinin anlamını aratmayan, gizemli yakışıklımız Uras Arslan, Derin'in dünyasına girmesiyle işler tamamen değişir. Birbirlerine karşı hissettikleri çekim, Uras'ın gizlediği sırlarla daha karmaşık bir hal alır. Her şeye rağmen, kader paramparça olmuş bu iki kalbi bir araya getirmekte ısrarcıdır.
 Hayata pamuk ipliğiyle tutunan kayıp iki ruhun aşkı umutları olmaya yetecek miydi, yoksa ızdırabın harlanan ateşiyle kül mü olacaklardı?

- - Mar 25
Ay bu kızı da hep birileri uyarıyor. Neden bu kadar çok dalıyor ki?
- - Mar 25
Ya bu kızda kendimi görüyorum resmen sevdim seni cimcime sksksks
- - Mar 25
Bu cümle içimi parçaladı. Özellikle babama söyleme kısmı
dilbertsnck dilbertsnck Aug 25
Başarılarının devamını dilerim. Yolun açık ve aydın olsun.
- - Mar 25
Ay Derin ismini çok severim. Hep ismimin Derin olmasını istemiştim :D
nesilsn nesilsn Sep 15, 2015
kadın sanki sadece derinin annesi,babasıyla bi alakası yokmuş gibi adamın keyfi keyif valla