BEYAZ KUMRU

BEYAZ KUMRU

189K Reads 8.5K Votes 39 Part Story
Buse Dilan Kök By buseedilan Updated May 11

"Kaybolmuş bir ruhtum sadece ve doğru yolu bulmak için çabalamıyordum. Ben akıntıya karşı çırpınmayı seçmemiştim. Çünkü ne kadar çırpınırsam hayat da beni o kadar derin karanlığına çekiyordu."
  Derin Ertürk; lisenin popüler başarılı,sevecen,şımarık ve okulun en gözde erkeğine sahip kızıydı. Ta ki o geceye kadar... Annesinin son nefesi ile yaşamın anlamını yitirmiş Derin'in, dünyası cam kırıklarıyla dolmuştur. Yaşadığı travma yüzünden ördüğü duvarları kendisi dahi yıkamıyorken, vereceği hayat mücadelesi kaçınılmazdı. Artık üniversitelidir ve babasıyla yaptığı anlaşma yüzünden evden çok uzaktadır. Ruhunu kamçılayan cevapsız sorulara rağmen tek bildiği, sıradan bir genç kız olmak istediğiydir. 
  Daha karşılaştıkları ilk andan itibaren "TEHLİKE" kelimesinin anlamıyla bütünleşen, gizemli yakışıklımız Uras Arslan, Derin'in dünyasına girmesiyle işler tamamen değişir. Birbirlerine karşı hissettikleri çekim, Uras'ın gizlediği sırlarla daha karmaşık bir hal alır. Sert mizacının altında aslında yatan yaralı bir yürektir ve bu yarayı saran tek şey alması gereken intikamdır.
 Her şeye rağmen, kader paramparça olmuş bu iki kalbi bir araya getirmekte ısrarcıdır.
  Hayata pamuk ipliğiyle tutunan kayıp iki ruhun aşkı umutları olmaya yetecek miydi, yoksa ızdırabın harlanan ateşiyle kül mü olacaklardı?

 • aşk
 • dram
 • gençkurgu
 • gizem
 • karanlik
 • kötüçocuk
 • romantik
 • yabancı
 • ölüm
arzu60600 arzu60600 Sep 01, 2017
Babası çok bencil düşüncesiz derinin ya destek olması gerekirken derini neyle tehdit ediyor ya emeğine sağlık yazarcim bölümleri okumak için sabırsızlanıyorum
arzu60600 arzu60600 Sep 01, 2017
Derin kadar etkilenmemiş kayibindan adama bak hemen ceyda bulmuş
_ruhunuzoruspu_ _ruhunuzoruspu_ Dec 07, 2017
Off sinirden gözlerim doldu ama bu öpüyor gidecen inadına yemiceksin
Ruaren Ruaren Sep 18, 2017
Ben o kadını yırtmakla kalmaz piramitlerin tepesine oturturum inlete inlete ses teli bırakmam
Ruaren Ruaren Sep 18, 2017
Derincim diyorum erkek o*pusu ama beni dinlemiyorsun ya ona ne demeli piramit kralicesi
arzu60600 arzu60600 Sep 01, 2017
Nedense ceydayi sevmedim ve derinin annesi acaba neden öldürüldü bencil bir babası var