BEYAZ KUMRU

BEYAZ KUMRU

125K Reads 6K Votes 32 Part Story
Buse Dilan Kök By buseedilan Updated 6 days ago

"Kaybolmuş bir ruhtum sadece ve yolu bulmak için çabalamıyordum. Ben çırpınmayı seçmemiştim. Çünkü ne kadar çırpınırsanız çırpının, yorulduğunuzda hayat dediğiniz o koca okyanus sizi en karanlık dibe çekmeye devam eder."
   Lisenin popüler kızı; Derin Ertürk başarılı,sevecen,şımarık bir genç kızdı. Üstelik okulun en gözde erkeğine sahipti. Ta ki o geceye kadar... Annesinin son nefesi ile yaşamın anlamını yitirmiş Derin'in, dünyası cam kırıklarıyla doludur. Yaşadığı travma yüzünden ördüğü duvarları kendisi dahi yıkamıyorken, vereceği hayat mücadelesi kaçınılmazdı. Ruhunu kamçılayan cevapsız sorulara rağmen tek bildiği, sıradan bir genç kız olmak istediğiydi.
   Daha ilk andan itibaren "TEHLİKE" kelimesinin anlamını aratmayan, gizemli yakışıklımız Uras Arslan, Derin'in dünyasına girmesiyle işler tamamen değişir. Birbirlerine karşı hissettikleri çekim, Uras'ın gizlediği sırlarla daha karmaşık bir hal alır. Her şeye rağmen, kader paramparça olmuş bu iki kalbi bir araya getirmekte ısrarcıdır.
   Hayata pamuk ipliğiyle tutunan kayıp iki ruhun aşkı umutları olmaya yetecek miydi, yoksa ızdırabın harlanan ateşiyle kül mü olacaklardı?

arzu60600 arzu60600 Sep 01
Babası çok bencil düşüncesiz derinin ya destek olması gerekirken derini neyle tehdit ediyor ya emeğine sağlık yazarcim bölümleri okumak için sabırsızlanıyorum
arzu60600 arzu60600 Sep 01
Derin kadar etkilenmemiş kayibindan adama bak hemen ceyda bulmuş
Lujuriacementerio Lujuriacementerio 3 days ago
Ben o kadını yırtmakla kalmaz piramitlerin tepesine oturturum inlete inlete ses teli bırakmam
Lujuriacementerio Lujuriacementerio 3 days ago
Derincim diyorum erkek o*pusu ama beni dinlemiyorsun ya ona ne demeli piramit kralicesi
arzu60600 arzu60600 Sep 01
Nedense ceydayi sevmedim ve derinin annesi acaba neden öldürüldü bencil bir babası var
Lujuriacementerio Lujuriacementerio 3 days ago
Bu kadın kapıyı tamamen bilerek açmadıysa ben birşey demiyorum piramit kraliçesi