KIRIK KENT (Harabe Kentler Serisi #1)

KIRIK KENT (Harabe Kentler Serisi #1)

81.8K Reads 6.1K Votes 21 Part Story
lacivertteneskiz By lacivertteneskiz Completed

Teoman'ın giderken birkaç satırla inşa ettiği o Kırık Kent'in enkazı, kısa saçları ve gri gözleri olan kızı altına alalı uzun yıllar oldu. O kızın beş yıl boyunca sesi soluğu çıkmadan enkazın altında yaşamaya devam edişi ise, Kırık Kent'i inşa eden kişinin aslında o kadar masum olmadığını öğrenişiyle son buldu.
 
 Elissa artık, bağırıyor, çağırıyor ve altında kaldığı enkazdan kurtulup Kırık Kent'in rutubetli sokaklarında kendine yeni bir Harikalar Diyarı inşa etmek için uğraşıp duruyor.
 
 Kırık Kent'in kenarından kendi hayatına sarkan ve usulca dünyanın sonunun gelmesini bekleyen o kız, eskisi kadar uysal ve ağır başlı değil.
 
 Koşmak ve yıllardır beklediği güneşin doğduğunu görmek istiyor artık.
 
 Teoman'ın önüne yıkıp kaçtığı o koca beton yığınının altından nefes nefese çıkıp her yeri kendi başına temizlemesi gerekse bile.
 
 Harabe Kentler Serisi 1: KIRIK KENT.
 "Kırılsa dahi kan akıtamayacağı sanılan o bilinmez hikaye."

Nilay_Akkaya Nilay_Akkaya 5 days ago
Bu hikaye romantizme benziyor? Ama bilim kurgu diye açtım ya :) yani...Güzel bir hikaye yinede.Ama türü ne?
BetlYksel567 BetlYksel567 Mar 06, 2016
Tek kelimeyle ba-yıl-dım😃. Hele o dörtlük inanılmazdı gerçekten. Kurguna edecek tek kelimem bile yok. Gerçekten müthiş. Kalemine, emeğine sağlık. Ayrıca kitabının ismide çok dikkat çekici. Kırık Kentler? Aklına nasıl geldi böyle bir isim?
SerraRdn SerraRdn Jun 13, 2016
İyi ki devam etmişsin. Elimde tuttuğum bir romanı okuyor gibi hissettim.
ANAHTARSIZ ANAHTARSIZ May 17, 2016
Okumaya değer ve etkileyici bir kurgu. Yazımın oldukça iyi. Bu platformda böyle hikayelerle karşılaşmak mutluluk verici. Ayrıca bundan sonra diğer hikayelerini de okuyacak gibiyim. 
                Kalemine sağlık, ilhamın bol olsun.
SerraRdn SerraRdn Jun 13, 2016
Okunmak üzere bir kenara bırakılmış harika satırlar. Gerçekten, tüm içtenliğimle söylüyorum bunu; sen gerçek bir yazarsın. Kelime terbiyecisi olmak marifet ister ve o marifet senin mürekkebin.
giizem_k giizem_k Jan 30, 2016
Ben bayıldım. İlk bölüm çok güzeldi... macera, gizem, karşılıksız aşk , harika bir yazarsın !