NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
METAMORFOZ

METAMORFOZ

114K Reads 9.3K Votes 20 Part Story
Ezgi Çağla Okyanus By Eeezgiii Updated Jan 24

Bir kız düşünün. Onu yaşıtlarından ayıran tek özelliği farkındalığının yüksek olması. Bu farkındalığın ona hissettirdiklerini tahmin edin bir de. Düşünceleriniz arasına, bu kızın kışları sürekli yağmur yağan bir şehirde yaşadığını da ekleyin. Şimdi de genç kızın, her öğle arası, kimsenin olmadığı okulun kamelyasında kulağında kulaklıkları ile kitap okuduğunu düşleyin. Düşlediniz mi? O zaman bir çocuk düşünün tam da şu an. Bu kıza, onu duymadığını bile bile sürekli bir şeyler anlatan bi' yabancı... Tuhaf çocuk... Peki, bir gün bu kızın kulaklığı bozulur da kız yabancının anlattıklarını duyarsa ne olur?

Bu hikâyede ben varım, sen varsın, o var. Biz var mıyız, siz var mısınız ya da onlar var mı, bilmem.
Tek bildiğim yalnızız.
Tekiliz.
Tekiz.
Farklıyız.

karapamuk1 karapamuk1 Apr 16
Ya önceki yorumlarıma baktıkça resmen olgunlaştığımı hissediyorum
ziktak ziktak Apr 15
Ne bekliyosun ergen krdş bir yerden Selena çıkacak sonra iyilerin dostuyum falan diyecek arkasindsn Hades gelecek kavga edecekler sonra bez bebek nana gelecek onlara limon verecek onlar da seni alıp pikniğe mi gidecek?
karapamuk1 karapamuk1 Apr 16
Bir önceki okumamda kafamda oluşan düşünce ile suanki o kadar farklı ki mesela şuan bende aynı şeyleri düşünüyorum . Umutla kendi aramda bir bağ var sanki düşünceleri daha önce defalarca kendi kendime sorduğum şeyler
LISA1940 LISA1940 May 23
Resmen kitaba aşık olmuş durumdayım sözleri ss almaktan elim istemsizce ss alacağım açıda duruyor
Aslında hep düşünürüm tamam belki herkesin yoktur ama cidden var mıdır böyle habersiz sevenler hiçbir çıkarı olmadan konuşmadan sevenler bilemiyorum..
Bende de var bi gariplik,evdeki tüm ışıkları gece kapatıp perdeleri açıp yıldızlar evi aydınlatırken yaşayabiliyorum ya evde. İşte bu huyuma evdekiler katlanamaz bana yarasa der.😒