Babamın Kopyası (Tesadüf Serisi-2)

Babamın Kopyası (Tesadüf Serisi-2)

16.3K Reads 1.1K Votes 15 Part Story
tuzvelimon By tuzvelimon Updated Jan 18

"Senden değil, babama benden daha yakın olmandan hoşlanmazdım" dedim omuz silkerek kollarının arasında yüzüne dönerken. 
"Eğer" dedi kendi düşüncelerini bana anlatırken, "babanla o kadar yakın olmasaydım, şu an benimle olmazdın" dedi omuz silkerken.
Hayır bu saçmalıktı. Ben bir şekilde onu severdim, onu seçerdim. Konunun babamla bir alakası yoktu. Söylediklerini bir dakika kadar kafamda taktıktan sonra aslında soru olmayan cümlesini cevapladım.
"Evet, " dedim gözlerimi gözlerine dikerken bir yandan da yanağını okuyordum, " eğer babama bu kadar benzemiyor olsaydın, babama benzeyen birini severdim" 
Bir an kaşlarını çattı sonra da saçımı okşayan eli beni kendine çekti ve dudaklarıma telaşsız ve sahiplenici bir öpücük bıraktıktan sonra kulağıma fısıldadı.
"Şimdi olmayan bir adam için beni katil yapma" dedi. 
Romantikliğimizi bu cümleyle bitirirken kollarının arasından kalktım ve kapıya yürüdüm. Bu arada koluna da bir yumruk geçirmişim. "Sen gerçekten babamın kopyasısın. Kötü bir kopya!"

Bir tuzvelimon klasiği ;)
Sıradan hayatlar, sıradan aşklar, sıradan anlatım ;)

(Mehmet Batu Güler - Doğu Sinan Er)

dilbertsnck dilbertsnck Aug 28, 2016
Başarılarının devamını dilerim. Allah yolunu açık ve aydın eylesin.
hopdediks hopdediks Jun 21, 2015
Yazarcım çok güzeldi bu böşümde. Bu sıpaları acilen büyüt çatlayacam yoksa. Bide harf hatalar var o yüzden cümlelerde aşnlam karmaşası oluyo hatırlatayım dedim çok öpüyorum; )
hopdediks hopdediks Jun 18, 2015
Canım yazarı ben sana ne diyim şimdi yaaa:) İthafın için çok çok çok teşekkür ederim ve tesadüfen evlinin afacanlarınada ayrı kitap yazıp beni bahtiyar ettin. Heyrcanla yeni bölümlerini bekliyorum