NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Baby I'm a Sinner PL // n.h

Baby I'm a Sinner PL // n.h

1.3M Reads 80.3K Votes 27 Part Story
fleanr By fleanr Completed

Renee Delilah Parker nigdy nie była zbyt popularna w szkole. Dostaje przeciętne oceny, ma dwoje najlepszych przyjaciół i jedyne co chce zrobić to przetrwać swój ostatni rok w liceum.

To nie jest łatwe zadanie, kiedy ma się idealnego brata, dwoje krytycznych rodziców i zdzirowatą kuzynkę, która wprowadziła się do niej, po tym jak jej rodzice zmarli. I właśnie wtedy, gdy myśli, że nic już gorzej być nie może, Niall Horan, szkolny zły chłopiec zostaje zatrzymany na rok, ponieważ oblał angielski i teraz jest w jej klasie.

Jedyne co ona musi zrobić to trzymać się z dala od kłopotów; jednak okaże się to dość trudne, ponieważ wszystko co robi ten chłopak jest przyczyną problemów. Jej ostatni rok szkolny będzie o wiele trudniejszy niż myślała; zwłaszcza odkąd odkryje, że ma słabość do chłopaków, którzy nie są dla niej dobrzy.

Ale wiesz jak mówią ludzie: "Każda dziewczyna chce złego chłopaka, który będzie dobry tylko dla niej, a każdy chłopak chce dobrą dziewczynę, która będzie zła tylko dla niego."

-------------------------------------------

- Prawdopodobnie powinnaś trzymać się ode mnie z daleka - powiedział, patrząc na mnie przez gęsty dym, który wyszedł z jego ust, kiedy mówił.
- A co jeśli nie chcę tego zrobić?
- Zaufaj mi, chcesz.
- Dlaczego?
- Bo jestem facetem przed którym ostrzegali cię rodzice, kiedy byłaś mała.

Oryginał opowiadania należy do @smileyourepretty

Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstu.

Opowiadanie nie jest jeszcze w trakcie sprawdzania, więc bądźcie wyrozumiali lub zaczekajcie aż zostaną poprawione błędy.

xrxextxox_ xrxextxox_ 5 days ago
spytalam pani w 6 klasie na wdz:
               - można marchewką przepchać blone dziewiczą?
               - nie wiem, spróbuj
xrxextxox_ xrxextxox_ 5 days ago
Moja przyj rb tzw "foke" czyli wydaje z sb jęki foki i udaje je klaszczac dłońmi nad głową, dodatkowo wijac się na podłodze.
               
               nie, ona nie cpa
luvmyniallerr luvmyniallerr 3 days ago
Czemu mając idealne wagi mówicie, że są tragiczneXD nie wiem w takim razie jak ja bym wyglądała w waszych oczach, ale sie boje