NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Veliaht (Raflarda)

Veliaht (Raflarda)

63.4M Reads 2.3M Votes 132 Part Story
Filiz Puluç By filizpuluc Updated Mar 26

Aslında ben hayatımda en çok sevilmek değil sevmek istemiştim. Çok sevmek istemiştim. Böyle dolu dolu kocaman. Her sabah işkence gibi gelen okul sabahlarımın bir gün çekilebilir hatta halatla çekilir hale gelebileceği uçsuz bucaksız hayalimin uçurumundan bile geçmezdi.

Allah'ın sevdiği kuluymuşum ki hem çok sevmiştim hemde çok ama çok sevilmişti. Söylediğinden değildi bu dediklerim. Hissettiğimdendi. O adam bana beni kocaman sevdiğini hissettirmişti. 

Bütün hayallerini , umutlarını , kırıklıklarını yıldız yapıp gözlerime koymuştu benim. Deniz gibi bakan kahve rengi gözlerine bende umutlarımı , hayallerimi ve kırıklıklarımı bırakmıştım. Nerede buluşuyordu adam ve kadın o zaman diye sordu bana. Ufuk'da bileşecektik biz. Yıldızlarım onun denizine düşeceklerdi. Ben onda boğulacaktım o bana karışacaktı.

'Denizi yıldızlarına talip güzelim. Düşecekler mi denize?'

------

''Kadın kitap gibi sevmişti ama adam kitap okumayı sevmezdi'' 

dedim Meriç'e bakarak. Yine lanet olası gözlerim dolmuştu. Kafasını salladı acıyla gözlerime bakarken. İkimizden canı acıyordu.

''Adam okumayı değil yaşamayı seçerdi çünkü. Kadını okumak değil yaşamak isterdi...''
------

uzaylizs uzaylizs May 13
Hikayene bayıldım harıka olmuş ınslhh benimkinide begenırsınz..Arkadaşlar son hıkeyeme lütfen bir goz atın Taehyung ile ilgili bir hıkaye yazıyorum .
azzglcjj azzglcjj May 14
Arkadaşlar biraz kitapta yazmaya başladım sen bi ömre bedelsin vote ve yorumlar unutmasın
awesomedlr awesomedlr 2 days ago
Arkadaşlar yeni bir kitapvar saklı güç .daha birinci bölümü yayımlandı.hergün bir bölüm yayımlanmaya çalışılıyor.kitap çok özgün ve içinde çıkılmazlar ve süprizler var
minnosuzayli08 minnosuzayli08 6 days ago
Yaşaaa fenerbahçe kedileri severim köpeğim vardı ay aynı ben galp galp
maviii_87 maviii_87 3 days ago
Kitabıma bakarmısınız belki beğenirsiniz yeni yazıldı 😊
alyn__ozll alyn__ozll May 14
MERHABA ARKADAŞLAR İLK HİKAYEMİ YAZMAYA BAŞLADIM HESABIMA GİRIP GÖZ ATAR MISINIZ VE VOTE VERMEYİ YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN LÜTFEN