Nasze nigdy

Nasze nigdy

26.9K Reads 2.8K Votes 20 Part Story
Wera Klara Serafin By Koronka Updated Sep 18

Przyszły pan prawnik, który nie wie czy chce być prawnikiem. Zagubiona baletnica, która stara się być tym, kim chcą żeby była. I złamany muzyk, który robi to co chce.

Melisa Rousseau kocha Robbiego Blacka od zawsze. To on był jej pierwszym przyjacielem, to on skradł jej pierwszy pocałunek, to on pierwszy ją kochał. Ale to jego starszy brat był pierwszym, który miał ją całą. Melisa ma plan na przyszłość. Chce tańczyć balet, wyjść za Robbiego i prowadzić spokojne życie. Wszystko idzie w dobrym kierunku, dopóki nie pojawia się On.
Sam Black jest czarną owcą rodziny. Uciekł z domu zaraz po tym, gdy dostał w swoje ręce świadectwo maturalne. I nikt o nim nie słyszał. Do momentu, kiedy pięć lat później Melisa nie spotyka go na komisariacie.

I wszystko zaczyna się komplikować.

Jest ciekawe:) naszła mnie taka konkluzja: czy tylko ja nie umiem uśmiechać się kącikiem ust? XD
tiranne tiranne Jul 22
Piękna okładka i świetny opis. Zaczynam czytać! <3 Oczywiście, zapraszam też do mnie, dopiero zaczęłam, więc każda rada będzie dla mnie bardzo cenna.
NCoori NCoori Jul 29
Wow :) miała wrażenie, że czytam bardzo dobrą książkę A nie opowiadanie :)Gratuluję ♡
into_dust_n into_dust_n Sep 04
Robbie, Robbie... jak Cię tu nie uwielbiać? ;) Ale Sam...? Coś czuję, że zanosi się na małe - wielkie trzęsienie ziemi. Wygląda na to, że nasza bohaterka będzie miała wyjątkowo trudny orzech do zgryzienia.
Tea-Amo Tea-Amo Mar 11
Jedna taka wizyta na komisariacie i ja bym tego fagasa wysłała do obozu pracy na księżycu bez biletu powrotnego. ^^ Nie ważne, jaki jest cudowny, bo widać nie jest... 
               Ale ten drugi... ten wydziela woń większych kłopotów. xD
tiranne tiranne Jul 22
Masz cudowny styl, dziewczyno! :) Cudownie czytało się ten rozdział. Historia już na wstępie mnie zainteresowała. Mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepiej :)