NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Nasze nigdy

Nasze nigdy

35.7K Reads 3.9K Votes 21 Part Story
Wera Klara Serafin By Koronka Updated Dec 28, 2016

Przyszły pan prawnik, który nie wie czy chce być prawnikiem. Zagubiona baletnica, która stara się być tym, kim chcą żeby była. I złamany muzyk, który robi to co chce.

Melisa Rousseau kocha Robbiego Blacka od zawsze. To on był jej pierwszym przyjacielem, to on skradł jej pierwszy pocałunek, to on pierwszy ją kochał. Ale to jego starszy brat był pierwszym, który miał ją całą. Melisa ma plan na przyszłość. Chce tańczyć balet, wyjść za Robbiego i prowadzić spokojne życie. Wszystko idzie w dobrym kierunku, dopóki nie pojawia się On.
Sam Black jest czarną owcą rodziny. Uciekł z domu zaraz po tym, gdy dostał w swoje ręce świadectwo maturalne. I nikt o nim nie słyszał. Do momentu, kiedy pięć lat później Melisa nie spotyka go na komisariacie.

I wszystko zaczyna się komplikować.


ROZDZIAŁY NIE SĄ POPRAWIONE. WSZELAKIE BŁĘDY BĘDĘ POPRAWIAĆ, GDY SKOŃCZĘ OPOWIADANIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE WYPALI WAM OCZU!

noseimaginan noseimaginan Aug 29, 2016
Jest ciekawe:) naszła mnie taka konkluzja: czy tylko ja nie umiem uśmiechać się kącikiem ust? XD
tiranne tiranne Jul 22, 2016
Piękna okładka i świetny opis. Zaczynam czytać! <3 Oczywiście, zapraszam też do mnie, dopiero zaczęłam, więc każda rada będzie dla mnie bardzo cenna.
Widzę, ze dziewczyna ma słabość do chłopaków z tej samej rodziny.
NCoori NCoori Jul 29, 2016
Wow :) miała wrażenie, że czytam bardzo dobrą książkę A nie opowiadanie :)Gratuluję ♡
into_dust_n into_dust_n Sep 04, 2016
Robbie, Robbie... jak Cię tu nie uwielbiać? ;) Ale Sam...? Coś czuję, że zanosi się na małe - wielkie trzęsienie ziemi. Wygląda na to, że nasza bohaterka będzie miała wyjątkowo trudny orzech do zgryzienia.
muszę teraz wracać do nauki na jutrzejsze zajęcia, bo wiem, że jak się wciągnę w twoje opowiadanie, to z mojego uczenia się nic nie wyjdzie, ale możesz się spodziewać mnie tutaj jutro wieczorem z garścią gwiazdek i komentarzy i obiecuję, że nie przyprowadzę ze sobą Freuda! :')