GİZLİ HAYRANIM

GİZLİ HAYRANIM

578K Reads 17.9K Votes 21 Part Story
Hülya By GMH1023 Completed

Rüzgarın esiri olan caddede ilerlemeye devam ediyordum ısrarla. Karşımdaki dükkanın haricinde hiçbir binadan bir ışık zerresi dahi gelmiyordu. Ama avucumda tuttuğum kağıdı okuyabileceğimi de biliyordum. Ya da en azından denemeliydim. Buruşmaktan bir hal almış kağıdı düzelterek olduğum yerde öylece duraksadım. Saat kaçtı ya da neden bu caddeler boştu bilmiyordum. Tek bildiğim her ne kadar etrafımda kimse olmasa da onun bir yerlerden beni takip ettiği şüphesinin peşimi bırakmayacak olmasıydı. Sahi ya hangi suçlu gerisinde bırakırdı kurbanını? İşte o, da bu yüzden beni bırakmayacaktı. Bu emin olduğum sayılı şeylerdendi. Sanki ona rast gelebilecekmişim gibi birkez daha karanlık sokağa bakındım. Ama o, görünmezdi. Gözlerim onu elbet görürdü ama onu bilmezlerdi. Kim bilebilirdi ki görmediğini? Ben de bilmezdim işte. Yanımdan geçip giderdi ama ben onun kim olduğunun farkına varamazdım.

Çünkü o, gizli hayrandı. Sadece bana satırlarında hitap eden, yılmak bilmeyen, hayatımı alt üst etmiş adamın tekiydi. Bazılarına göre sapıktan başka bir şey olamazdı belki ama benim için değildi. Şimdi düşünüyorum da o, sadece kendini saklayan, korkağın tekiydi. Ama hangi korkak, beni bu kadar da derinden etkileyebilmişti ki bu güne kadar? 

***tüm hakları GMH1023'ün yastığının altında saklıdır. 
DÜZENLENDİ/DÜZENLENECEK.

#6 Genç kız Edebiyatı

S6_T4_B5_E8 S6_T4_B5_E8 Nov 27
Çok çok güzel olmuş ellerine sağlık .😍👏👏👏 Ayrıca hikâyen çok güzele benziyor😍😍😇😇 tebrik ederim
neDiemSie neDiemSie Nov 30
Abi kesinlikle bu kitapta olan birisi yazdı bak demedi demeyin sfajahsajd
madamiss madamiss Aug 12
video çok güzel . Karakterlerinde çok güzel bir şekilde uymuş . Holland😍😍😍😍😍😍😍
Geç kalsam bile tepeden tırnağa özenle hazırlanıcam illa ki yoksa okulda geçen zaman boyu rahatsız oluyor kendimi eksik hissediyorum öşkclskdlsdk
Müslüman ol seni nikahima alcam askem vinim😘😍😘😍😘😍😘
nurella_192 nurella_192 Sep 19
Rica etsem kitabima bakar misiniz oy vermeyi unutmayın yorumlarinuzida bekliyorum iyi mi yoksa kötü mu en azından yazın