NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Ak & Kızıl

Ak & Kızıl

49.2K Reads 3.9K Votes 56 Part Story
Binmuhteşemgüneş By snylmzr Updated Feb 04

Hava,su,toprak ve ateş ırkları arasında çıkan ölümcül savaşı basit bir insanın cesareti sonlandırdı.Nemfler ırklarının neredeyse yok olmak üzere olduğunu o insan sayesinde fark ettiklerinde kendi güçlerinin misli ile mükafatlandırdılar.Bu cesaret gösterisine kayıtsız kalmayan asrın kahini de büyü gücü armağan etti cesur adama.Olası bir savaşın önlenmesi için de bu cesur insanı kendilerine lider olarak seçtiler.

Basit bir insan olan Oswald artık dört elemente hükmedebilen,büyü gücüne sahip bir kraldı.Ailesi artık bir hanedan olmuştu.Eşi Amona ve minik kızı Hesta.

Sarayın kapısına bırakılan melez bir bebek katılır ailelerine.Melez olduğu gizlenen yasak bir bebek.Bu yavrunun kaderlerini nasıl etkileyeceğinden habersiz ,melez olduğunu bilmeden onu da aileye katarlar.Bebek büyür ve lanetli ayın kaybının ikinci devresinde kral ve kraliçeyi öldürür.Artık niyeti ailesinin ölümü ile hakimiyet kendisine geçen ak prensesi öldürmektir.Ama hemen değil.Yavaş yavaş ve işkence ede ede.

Hesta'ya acıyan bir ihtiyar üvey kardeşin hain planından kızı haberdar eder.Ölüm döşeğindeyken gücünün son kırıntıları ile dört elementi ve ruhunu dört ayrı parçaya bölerek asırlar sonrası dünyaya gelecek olan dört ayrı insana verir.

Bu dört insan dünyanın ayrı ayrı yerlerindedir.Biri Türkiye,biri Güney Kore,biri USA,biri de Katar'da olan bu dörtlünün bir araya gelmesi kolay olacakmı?Kendileri için asırlar öncesinde yazılan bu kadere razı olacaklarmı? 

Tarihi kurgunun günümüz mizahı ile harmanlandığı Ak&Kızıl'ın gizemli hikayesine dahil olmaya hazırmısınız?

Kapak tasarım @doga22su

namizep namizep Apr 19
Bir grup gencin fantastik yolculuğuna ve gizemli bir aşka tanık olmak isterseniz hikayeme beklerim https://www.wattpad.com/267097555-pusula-b%C3%B6l%C3%BCm-1
ayata-kitap ayata-kitap Mar 20
Şiir, Öykü, Roman, Deneme, Araştırma/İnceleme, Güncel Siyaset... Siz yazın biz yayınlayalım, dağıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım... +90(505) 451 3129 / +90(312) 341 5358
snylmzr snylmzr Feb 01
Bittikten sonra düzlenlemeye gayret edeceğim..cok teşekkürler
OkayErdagg OkayErdagg Sep 07, 2016
yabancılara da şaka yapılmıyor kısmı baya harikaydı :D
busetol busetol Feb 24
Merhaba arkadaşlar. Ben de fantastik ve aşk dolu bir kitap yazıyorum ve her bölümde heyecan gitgide artıyor. Okumazsaniz gerçekten çok şey kaybedersiniz. Apayrı bir hikaye ve kesinlikle okumalisiniz. Şimdiden teşekkürler :)
•FANTASTİK•
               Yeni bir kitap var. Okuyup vote verir misin? Zaten 1 bölüm. Emin ol beğeneceksin. Yorumunu mutlaka yaz. Umarım yaparsın. 
               
               Ulaşım için; http://my.w.tt/UiNb/OGrZseRg4A
               Kitap adı: RUH KOVANI