Bądź przy mnie - LR#4

Bądź przy mnie - LR#4

481K Reads 37.8K Votes 48 Part Story
Ania Bellon By AnaLeFay Completed

LAST REGRET #4, ostatnia część tetralogii
   
   Charlie Maddox był zakochany tylko raz w życiu. I nadal kocha niezmiennie tylko ją, Fay Brooks, która przyprawiła go o szybsze bicie serca, gdy tylko ją poznał. Są razem od liceum i przez te wszystkie lata nie wyobrażał sobie ani przez chwilę, że ktoś mógłby ją zastąpić. Bo zawsze i na zawsze jest jego jedną jedyną. Jego miłością i największym oparciem.
   
   Fay Brooks zakochała się w buntowniku, którego na pewno nie chcieliby rodzice dla swojej młodszej córki. Jednak ona wiedziała, że Charlie Maddox to nie tylko rockowy styl, kolczyki i tatuaże. Widziała go zawsze takiego, jakim był naprawdę i pokochała go takiego, jakim był. A w rzeczywistości był wrażliwym chłopakiem o niezwykłym talencie muzycznym, który uporczywie próbował znaleźć swoje miejsce na świecie. I ona chciała być w tym miejscu razem z nim, gdziekolwiek ono będzie.
   
   Dorosłe życie nie zawsze jest jednak łatwe. Czasem coś spada jak grom z jasnego nieba. I właśnie wtedy, gdy wszystko zdawało się być na swoim miejscu, Charlie i Fay będą musieli walczyć o to, by przetrwać. Razem, bo bez siebie nawzajem nie dadzą rady.
   
   ,,God gives us the ugliness so we don't take the beautiful things in life for granted." ~Colleen Hoover, ,,Ugly love"
   
   Bądź przy mnie, LR#4 © AnaLeFay, 2015

monikussn monikussn a day ago
Przyjemne z pożytecznym, co nie? Poderwiesz laskę i jeszcze podciągniesz oceny :>
dajzyc dajzyc May 01
Trochę mam wrażenie że tak materialistycznie(?) patrzy ale pewnie mi się wydaje i tu chodzi o to że się zakochał i love będzie 💙💚💙💕💛💕💜💜💖💛💕💓💕
ksiazkocholiczka_68 ksiazkocholiczka_68 Jun 17, 2016
Siedzę właśnie na chemi xd ciekawe czemu nic nie umiem 😂
Deutschland7 Deutschland7 Mar 01, 2016
Fajnie się zaczyna ;) Zapraszam do siebie na opowieści pt: "Zostań...", " Niewłaściwa karta" oraz " Zwierciadło"
- - Dec 31, 2015
Na twojej okładce jest Jackson i Lydia z Teen Wolf, nie wiem, czy kojarzysz xdd ale poza tym uwielbiam wszystkie twoje powieści <3
Strawberry_Cake Strawberry_Cake Oct 13, 2015
O masakroo, czwarta część xD A ja ledwo zaczęłam drugą ;D