Soğuk Güç (Dört Element)

Soğuk Güç (Dört Element)

82.9K Reads 5.9K Votes 24 Part Story
Beyza Meşeci By balli_sonella Updated Jul 01

Bella Snow.

Sıradan genç bir kız. Kendisi ile birlikte herkesin bildiği şey bu. Oysa kimse onun beklenen kişi olduğundan haberdar değil.

O beklenen kişi, beklenen element. Bütün elementlerin yıllar önce kaybettiği gücün sahibi. Güç verildiğinde şafak tamamlanacak, her şey az da olsa düzelecekti. Dört element. Bunlardan biri ölürse, hepsi cam parçası gibi başka yere savrulur. Ta ki, yeni element doğana kadar.

İşte Bella bunların hiçbirini bilmiyordu. Ancak o geceden sonra kendisini öldürmek için yanıp tutuşan adamla karşı karşıya gelince her şey değişti.

Artık her şeyin farkında. Yapabileceği şeylerin ve yapması gerekenlerin hepsini biliyor. Bütün sorumluluklarını ve başa çıkması gereken sorunları biliyor.

Bella Snow. Belki adını tarihe buz ile kazıyacak bir kahraman, belki de bütün dünyanın korkulu rüyası haline gelecek bir canavar...

BilgeWatson BilgeWatson Aug 03
Daha önce kaçkere açtın kitabı ve son sayfasına gelince bu sayfaya bakmıyım sonraya keşfedicek birşey kalsın mı dedin ?! Hadi seninladım clara da mı bakmadı?
ciceksaclikizzz ciceksaclikizzz 5 days ago
Bence de soğuk güzel ya herşeydrn çok daha güzel hatta bmyle yağmurlu derin havalar falan çok iyi hissediyorum kendimi bazen güneşli ve çok güzel havalarda bile yağmurlu günleri tercih edebilen bir karaktere sahibim ayh canım soğuk fjdjfjdjnc
morsuperi morsuperi Jun 15
Türk diZi cümlesini burda kullanıcam başrol ölürse kitap biter.kslaşzmsşx
BilgeWatson BilgeWatson Aug 03
Aferi iyi bok yaptın defter ilerde lazım olunca- ki illa olur- it gibi aramak zorunda kalırsınız gerizekalı
BilgeWatson BilgeWatson Aug 03
Tamam sorun yok o zaman zaten herkes ölmek istediğinsen ölür sen istemiyosan tmm hı hı ölmezsin merak etme ?!
BilgeWatson BilgeWatson Aug 03
Buz u suyun katı hali olduğunu düşünüce nasıl buzla yazılmış gibi dedin? Sizin oralarda popüler heralde buzla yazmak gördünmü hemen tanırsın