une dhe jeta ime sentimentale

une dhe jeta ime sentimentale

346 Reads 18 Votes 1 Part Story
drama__llama123 By drama__llama123 Updated Jun 09, 2015

une jam tefta dhe jam 40 vjec . jetoj ne te arushes dhe me pelqen te pi qumesht nga siset e lopes. me pelqen te kendoj kenget e sabjanit dhe marselit dhe enderra ime eshte te behem si kallashi. jam e vuajtur dhe kerkoj nje burr te vuajtur qe te vuajm sebashku. me pelqen te ka presh me sallat chesar dhe fruti I preferuar : shega.

 • shqip
melishigo melishigo Oct 25, 2015
I'm not even speaking your language but I love your drawing *0*.. I'm amazed and want to do the same :')..¡!
YonnaStyles25 YonnaStyles25 Oct 24, 2015
O motra..qe je fake ti kuptohet nga 
               1.Emri2.Foto profili(te kerkoje burr do nxirrje encen)3.Perdor "varja"shprejhje a do leshes..4.Duam te vuajm bash..per te vuajtur ke Ardi Dallxhiu se single esht ai
               Pa shkruj ndonje gje tjetr se u shkrim fare
YonnaStyles25 YonnaStyles25 Oct 24, 2015
O vlla..ku i bie kno Ne te Arushes..Se ne vlonjatet kemi ca shprehje me arinj.po jam cik ofenduse..Apo ne te semes?
YonnaStyles25 YonnaStyles25 Oct 24, 2015
Ori origjinalja!!Hit hit e bojna!!De de delisia..Hit hit e bojna ne Rrushi
CrazyllekXx CrazyllekXx Oct 24, 2015
hahah o rrusho ka n cmendim burra plot. po komshiu duhet te jete qorr qe ste merr ty se ti do jesh na nj yll hollivudi e marr me mend
XhulioNdrecaj XhulioNdrecaj Aug 25, 2015
Pa pike lidhje,nese do nje burre Shko gjeje vete jo te fusesh ne wattpad idiotsira si kjo!Si nuk mesuat njehere more njerez :/