Escape

Escape

345 Reads 6 Votes 1 Part Story
Jusminati By Jusminati Updated Dec 12, 2016

"Koş koş koş!" 

Genç kadın ile adamın arkasından takım elbiseli adamlar koşuyordu. Genç adam birtanecik nişanlısına durmamasını tembihliyordu. Kaçmasını... 

Genç kadın ise yorulmuştu. Bacakları tutmuyordu. Yakalanacağız, diye düşündü. Umudunu kaybetmişti. Adamların onları nasıl öldüreceğini hayal ediyordu. Silahla ani şekilde mi öldüreceklerdi? İdam eder gibi iple mi boğacaklardı? İşkence edip, yavaş yavaş, olanlardan pişmanlık duymalarına sebep olarak, acıyla mı öldüreceklerdi? Yoksa aç ve susuz bir şekilde onları ölümün ellerine mi teslim edeceklerdi? Ölümün korkunç ellerine...

 • aksiyon
 • mitoloji
Esriko Esriko Sep 19, 2015
Kurgun sıradışı. Anlatımın sade ama bir o kadar da süslü. Bunu korumaya devam edersen başarılı olacaksın hemde çok. İlhamın bol olsun.
Esriko Esriko Sep 19, 2015
Nefes kesici bir kesitle giriş yapmışsın. Daha iyi bir giriş olamazdı.
sternen1 sternen1 Sep 12, 2015
Kitap beni adeta kendisine çekiyor, 'oku.' diye bağırıyor. Kalemin sade fakat çok hoş. Belirttim zaten şu şekilde kurgulara bitiyorum. Zevkle okuyorum kitabını.
               Duncan Pola denen adamla bakalım ne maceralarımız olacak...
sternen1 sternen1 Sep 12, 2015
Oldum olası şöyle kurgulara bayılmışımdır! Anlatım biçimini de çok beğendim. Harikasın!
asu_dee asu_dee Aug 24, 2015
Dilin sade anlatımın güzel. Fiziksel betimlemelerin ayrı bi güzel. Kısacası hikayen güzel:)) Başarılar
o-ophelia o-ophelia Aug 21, 2015
Ilk hikayen sanirim, hayirli, bol okuyuculu olsun. Dilin sade ve acik. Ve en onemlisi yazim yanlisin yok, en azindan ben, rahatsiz edecek bir hata gormedim. Bu nedenle seni tebrik ederim. Devam edecegim, basarilar :)