CZYNY PRZEMAWIAJĄ GŁOŚNIEJ NIŻ SŁOWA

CZYNY PRZEMAWIAJĄ GŁOŚNIEJ NIŻ SŁOWA

103K Reads 10.1K Votes 36 Part Story
Pina Colada By Pina_Coladaa Completed

Pewien brunet zamieszkujący jedno z polskich miast na pierwszy rzut oka wydaje się normalnym chłopakiem o inteligentnym spojrzeniu i nienagannym wyglądzie. Jednak nikt nie wie co skrywa za kamiennym wyrazem twarzy. Oliver nie mówi, nie ma przyjaciół ani chociażby kolegów. Boi się ludzi i swoich snów. Pewna osoba, która była mu kiedyś bliska, zraniła go tak mocno i skutecznie, że bardziej się nie dało. Po roku od tragicznych wydarzeń mieszka wraz z jednym z agentów służb specjalnych, który pomógł mu wydostać się z piekła. Kamil wydaje się jedynym mężczyzną, który jest w stanie zbliżyć się do chłopaka, jednak, gdy demony przeszłości powracają, ten stan rzeczy postanawia się zmienić.

Gabriel jest pogodnym i szczęśliwym nastolatkiem, któremu nie brak pewności siebie i przyjaciół. Za mentora ma swojego ojca, za którego śladem planuje pójść i zostać jednym z najlepszych agentów w całej Polsce. W wieku osiemnastu lat dostaje pierwsze zadanie, jakim jest chronienie pewnego chłopaka, któremu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Pełen nadziei na sukces zaczyna wypełniać polecenie ojca, zaczynając od zamieszkania ze swoim podopiecznym pod jednym dachem. Przez kilka miesięcy i w Gabrielu i w Oliverze zajdą ogromne zmiany, ale czy na lepsze?

Michał jest gejem i nie boi się do tego przyznać. W wyniku swojego gapiostwa uszkadza nowego ucznia, przez co z czasem zaprzyjaźnia się z nim. Oliver od samego początku ich znajomości wzbudza w nim zainteresowanie, a przez swój lęk do świata i delikatność, budzi w nim uczucia i zachowania, o których istnieniu Michał nie miał pojęcia. Z biegiem czasu zauważa, że w zdobyciu chłopaka ma rywala, a sam Oliver skrywa ogromną tajemnice.

OSTRZEŻENIE: Nie polecam czytać osobom, które lubią wytykać błędy, bo totalnie zdaje sobie sprawę z tego, że jest tutaj ich MNÓSTWO. Mówię poważnie. Czytasz na własne ryzyko.

 • boyslove
 • chłopak
 • gabriel
 • gay
 • geje
 • gwałt
 • homo
 • love
 • miłość
 • niemowa
 • oliver
ToZart ToZart Nov 02, 2017
Jeju już na samym początku spociły mi się oczy. Lof ju <3
DuskaBTM DuskaBTM Jan 18, 2018
Ja... jestem w takim szoku.. 
               To chore, po prostu nienormalne. Jak ojciec może... Ech... :(
MaggieSPN MaggieSPN Jan 18, 2018
Chory, pieprzony sukinsyn.!!
               
               Ale prolog genialny. Mocny, ale nie da się na nim poprzestać.
nikiblog nikiblog Jan 07, 2017
Czuję ze to będzie świetna historia :D zapraszam do mnie jeśli znajdziesz chwilę
bardzokreatywnanazwa bardzokreatywnanazwa Sep 14, 2016
Ale czad... Po prostu aż brak słów... Ale świetne. Taki krótki prolog, a ile emocji, woah...
DandyMikuu DandyMikuu Feb 19, 2017
Zapowiada się świetnie. Dobry, rzeczowy początek. Jedyne czego bym się przyczepił, to dziwnych kamizelek.