Czyny przemawiają głośniej niż słowa

Czyny przemawiają głośniej niż słowa

60.9K Reads 5.7K Votes 31 Part Story
Pina Colada By Pina_Coladaa Completed

Pewien brunet zamieszkujący jedno z polskich miast na pierwszy rzut oka wydaje się normalnym chłopakiem o inteligentnym spojrzeniu i nienagannym wyglądzie. Jednak nikt nie wie co skrywa za kamiennym wyrazem twarzy. Oliver nie mówi, nie ma przyjaciół ani chociażby kolegów. Boi się ludzi i swoich snów. Pewna osoba, która była mu kiedyś bliska, zraniła go tak mocno i skutecznie, że bardziej się nie dało. Po roku od tragicznych wydarzeń mieszka wraz z jednym z agentów służb specjalnych, który pomógł mu wydostać się z piekła. Kamil wydaje się jedynym mężczyzną, który jest w stanie zbliżyć się do chłopaka, jednak, gdy demony przeszłości powracają, ten stan rzeczy postanawia się zmienić.

Gabriel jest pogodnym i szczęśliwym nastolatkiem, któremu nie brak pewności siebie i przyjaciół. Za mentora ma swojego ojca, za którego śladem planuje pójść i zostać jednym z najlepszych agentów w całej Polsce. W wieku osiemnastu lat dostaje pierwsze zadanie, jakim jest chronienie pewnego chłopaka, któremu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Pełen nadziei na sukces zaczyna wypełniać polecenie ojca, zaczynając od zamieszkania ze swoim podopiecznym pod jednym dachem. Przez kilka miesięcy i w Gabrielu, i w Oliverze zajdą ogromne zmiany, ale czy na lepsze?

Michał jest gejem i nie boi się do tego przyznać. W wyniku swojego gapiostwa uszkadza nowego ucznia, przez co z czasem zaprzyjaźnia się z nim. Oliver od samego początku ich znajomości wzbudza w nim zainteresowanie, a przez swój lęk do świata i delikatność, budzi w nim uczucia i zachowania, o których istnieniu Michał nie miał pojęcia. Z biegiem czasu zauważa, że w zdobyciu chłopaka ma rywala, a sam Oliver skrywa ogromną tajemnice.

Ale czad... Po prostu aż brak słów... Ale świetne. Taki krótki prolog, a ile emocji, woah...
Periit Periit May 16
W opisie, występuje słowo, które nie istnieje. 
               Nie pierwszowzór tylko pierwowzór
Drugie najlepsze opoko na Wattpadzie. To jest naprawdę wrażliwe na uczucia i emocjonalne.
Inez68 Inez68 Aug 19
Woow, zapowiada się ciekawie :D świetny styl pisania, szacun! Aż mam dreszcze...
               Coś czuję, że przygoda z Oliverem będzie jedną z tych, których na wattpadzie się nie zapomina :)
sue-yoru sue-yoru Oct 25, 2015
Rozdział - cudo i bardzo oryginalny pomysł. Zasuwam w podskokach na nexta :)