NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Tatlı BELA-Kitap Oldu-

Tatlı BELA-Kitap Oldu-

817K Reads 8.7K Votes 10 Part Story
Aysel köroğlu By cadinineskisupurgesi Completed

Herkese nişanlı olduğumuz yalanını ilan edecektik. Bu yalanın temeli bir kaç gün önce okuldayken atılmıştı zaten. Okuldakiler biraz kuşkulu olmakla birlikte nişanlı olduğumu düşünüyorlardı.
  Furkan annesini hayal kırıklığına uğratmamak ayrıca imajını, ününü ve hayran kitlesini korumak adına bu oyuna başlamıştı. Ben mi? Ben okulda zaten olmayan itibarımı korumak ve babamı düş kırıklığına uğratmamak için kabul etmistim.
  ''Yalan söylüyorsun!'' dediğinizi duyar gibiyim. Valla bakın! O güzel parlak yeşil gözlerle, şirin gülümsemeyle hiç alakası yok cidden. Her şey babam için. Yalnızlığımla sevgiye muhtaçlığımla da alakası yok. Her şey okulum ve kariyerim için. Kaslarıyla, ışıltılı bakışıyla, o güçlü duruşuyla hiç ama hiç alakası yok.
  ***Bir kurbağa, bir kız ve bir dilek...

ahmetaba ahmetaba Dec 24, 2016
Merak ediyorum evet, buyuralım bakalım... :) Yani şimdi bu kediciğin yerini tutar mı bilmem ama okudukça göreceğiz nasıl olsa...
Erik_Perisi Erik_Perisi Dec 24, 2016
Kız ne daralması aaa olur mu öyle şey ablat sen anlat bak valla ben bol bol dinlerim yani :)
Erik_Perisi Erik_Perisi Dec 24, 2016
Ayy benim kırmızı gözlüklerim vardı göz bozuk değildi ama takıyodum ya onlar geldi aklıma
sennur67 sennur67 Dec 14, 2016
Yani sen bunların hepsisin öyle mi Bulut , sen şimdi bizim yakışıklı Furkan'ımızı şu yukarıda sıraladığın okudukça "ııyy" dediğimiz meziyetlerinle mi tavladın , vallahi mi, sahi mi? Dur hemen okumam lazım geliyorum şimdi... :)))
evsizevsahibisi evsizevsahibisi Nov 29, 2016
Merhaba ben yaren yeni yazmaya başladığım ve ilk denyimim olan Hala Çocuksun! adlı kitabıma bakarsanız sevinirim :)
huriye14akman50 huriye14akman50 Dec 11, 2016
Tek kelime ile Mükemmel ♥ Bayıldımm ya kitap olmasını istedigim hikayeler listesibde ilk 4e kesin olarak girer yani Başarılar dilerim.....  :)  :)  :)