YAZGI

YAZGI

145K Reads 7.2K Votes 31 Part Story
B By betuldmrkrn Updated May 06

Ve o gün ilk kez gökyüzü, insanlığı ürpertecek bir çığlıkla gürüldedi. 

Şimşekler, yıpranmış ve men edilmiş ruhların serzenişini başı boş sokaklara usulca fısıldarken, yeryüzündeki insanlar, ufak bir kelebeğin, ve elindeki her şeyi tek seferde kaybetmiş, acıma ve sevgi duygusunun yalnızca bedenini değil, ruhunu da seneler evvel terk ettiği, merhametsiz bir avcının hikayesini son defa dinlemek için varını yoğunu vermeye hazırdı. 

Sekiz haziran. Gece yarısı... Akrep ve yelkovan çoktan birleşti. Zaman, bir hayal dünyası gibi akıp gitti yaşamımızdan ve o çirkin düşünceler, bir hayata mâl olabilecek acımasız planlar, son derece zeki, korkunun işlemediği bir adamın bilincine, çaresi olmayan bir hastalık gibi yerleşti. 

Mazi geride kaldı, yepyeni bir sayfa açıldı.

İnsanların gerçek yüzü, ilk kez böylesine bir olayla gözler önüne serildi.

İlk kez bir kadın, böyle çelişkili bir yalana şahit oldu. Adam ise hiçbir şeyden habersiz, ruhu yıpranmış bir kadına teslim olabileceğini hesaba katmamıştı.

Oldu olmasına ancak, o yalanın da üstesinden gelebileceğini, sandığından daha güçlü bir ruha sahip olduğunu nereden bilebilirdi?

Efsaneyi efsane yapan, adamın zihnindeki kelebeklerdi. Bütün acı, kelebeğin kanatlarına kondu tek seferde. Bir kelebeğin kanatlarında can buldu bu şehvetli aşk.

Ne adam güçsüzdü, ne kadın korkak.

Bu hikayede ne adam kaybetti, ne kadın kazandı. Ve işte bu hikaye, aşkın gerçek yüzünü arafta takılıp kalan ruhlara işlemek üzere yola koyuldu.

Her şey göründüğü kadar basit ve doğru değildi.

***

sevimsizsei sevimsizsei Jul 03
KİTAP HARİKA VE İLK DEFA İÇİN BENCEDE MÜKEMMEL YAZIYORSUN VE YAZAR VEYA ARKADAŞLAR KAPAKTAKİ ERKEK OLANIN ADINI BİLEN VAR MI
SEDAYLMZ25 SEDAYLMZ25 Mar 09
Onca saçma sapan içi boş cümlelerden oluşan kitaplar milyonlara ulaşırken böylesine bir kitap bu sayıyı hak etmiyor
Şu satırları okudum ve anladım ki sen cidden iyi bi yazarsın...
❤ atarmısın? :))) neden böyle bisey dedim bilmiyorum sfafdsd kanım ısındı sana sanırım sfdafd neyse :)
BANA KAPAKTAKİ ÇOCUĞUN ADINI BİRİ  SÖYLEYEBİLİR Mİ? LÜTFEN.
- - Jul 02, 2016
İçimize paragraf çekmek yerine sigara dumanı çekmek istiyorsak?