For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Sadece Bir Gece

Sadece Bir Gece

94.8K Reads 924 Votes 8 Part Story
Mss_ChoCoLaTe By Mss_ChoCoLaTe Updated Aug 10, 2016

-"Sen mi soyunuyorsun, ben mi soyayım?!"

Adam elindeki kadehi şöminenin yanındaki masaya bırakırken, çok yavaş adımlarla, 'avına yaklaşan bir avcı gibi' kadına doğru gidiyordu. Kadın ise korkudan ne yapacağını bilmez halde, yatağın diğer tarafına doğru geri geri gitmeye başlamıştı bile. Adam onun bu halini görünce, muzipçe sırıtarak, aniden kadının kolundan tuttuğu gibi, yatağa düşürdü. Kız bu hareketi beklemediğinden dolayı, kafası yatağın başlığına çarptı. O an, acıdan dolayı ağzından bir inleme çıktı. Ağzından kaçan inlemeyle, adamı daha da tahrik ettiğinin farkında değildi oysa. Adam kadının tahrik edici sesini duyduğu an, dayanamayıp kadının üzerine çıkarak, onu altına aldı. 

Kadın acı ve korkuyla gözlerini kırpıştırırken, adam eğilerek açlık çekiyormuşcasına kadının dudaklarına yapıştı. Bir eliyle kadının saçlarını çekerken, diğer eliyle de sağ göğsünü sıkıyordu. Aniden kadının karşılık vermediğini anlayarak, geri çekildi. 

-"Karşılık ver" diye gürledi. 

-"Yapma lütfen, b.b...

 • aşk
 • intikam
 • nerfret
 • oyun
 • rastgele
 • sadecebirgece
 • ölüm
Emegtey Emegtey Nov 01, 2015
her zamanki gibi bu kitabınında konusu gerçekten müthiş ....
veshile veshile Jun 24, 2015
Seni gidi seni yeni kitap yaz bana söleme hiç 
               
               Harika bir konu tatlım bayıldım diyebilirim merakla bölümlerini okuyorum bu işte başarılı olduğunu söylemiştim zaten sana seviliyorsun :)
CemreAltn6 CemreAltn6 Jun 14, 2015
yaa bu kadar kısa beklemiyodum senden ve tam heyecan yapmışken bitirmişssin :) yeni bölümü ne zaman yazmayı düşünüyorsun tatlı yazarcık :D
pandakilikli pandakilikli Jun 11, 2015
Diğerler hikayelere göre konusu daha ilgi çekici, merak uyandırdı biraz.Emmilia intikam duygusuyla falan mi büyüyor? Herkesi kaybettikten sonra sadece arkadaşına tutunması da güzel.
SevgiShairi SevgiShairi Jun 11, 2015
Vau süpermiş devamını bekliyorum. Ama emilianın ne için öyle yaptığını anlayamadım. O yaşayacak diye başkaları aşkındanmı ölmeli. Ama gercekten cok güzel hikaye
MelekAbdullayeva MelekAbdullayeva Jun 10, 2015
ilginc bi seye benziyo.merak ettim Emmanin gecmisini. yeni bolumu bekliyorum