Nepředvídatelný

Nepředvídatelný

216K Reads 12.9K Votes 66 Part Story
Child in time By ClaireMcLee Updated 12 hours ago

Sexy nadřízený, šéf nebo učitel? Chodící dominance, dýchací elegance, žijící nadřazenost, tajemnost, nepředvídatelnost. Sen mnoha žen, krásná představa. Každá by chtěla mít slušného, elegantního, úspěšného muže. Však všechny tyhle sny a tajné přání se vyhýbají Lizette která krutou dominanci už znovu zažít nechce. Lizz je žena která má ale všechno ráda svobodné.
Lizz je tak netypická a nepředvídatelná žena která má obrovskou lásku k matematice, stejně jako Owen Brosmen, žijící dominance. Co když tomu Lizette naivně uvěří a bude doufat že to bude jiné? Bude to jiné? Lizette nikdy netoužila po vážném dominantním a příliš inteligentním muži, ale stejně jako každý milovník matematiky prahne po tom vyřešit každou úlohu, rovnici, chyták, každé tajemství. A to je ten problém... To je důvod proč se naivně rozhodne porušit svůj slib který slíbila sama sobě aby se měla lépe. Owen Dereck Brosmen je jedno velké tajemství a Lizz má až moc velkou touhu vyřešit každé tajemství. 

Věnuji: TheSinna  ♥

SiSiFive SiSiFive 7 days ago
Woooow :) tak tohle je perfect! Hned se mi to chce číst a pak, že se nedá zaujmout první větou... Odstavcem jsi mě teda dostala :)
natyhu natyhu Jul 07, 2016
Prosímm další pokračování co nejdrív...je to ten nejlepší příběh, co jsem kdy četla •••*•*
Badlerka016 Badlerka016 Jun 04, 2015
 píšu první koment u cele tehle storky :D Claire přeju ti tolik úspěchu jakp u neviditelné a je to totalne super zatim :)