NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
SADECE BİR OYUNDU

SADECE BİR OYUNDU

78.1K Reads 4.7K Votes 15 Part Story
tubaturhn By tubaturhn Updated Jan 05

Katre katre ruhuna döktüğüm boşluk, gecenin karanlığı altında dudaklarından dökülen acı iniltilerle birlikte ebediyen üzerini karalayacak. 

Hiçliğin kattığı o ahmer rengi bedenini hapis alacak ve bedeninden ayrılan ruhunun ardından bir tas dolusu suyu boca edecek. 

Korkmayacak,  bağırmayacak, ağlamayacaksın...

Hapsedildiğin bir tüyün içinde pertevler göz kırpacak sana. İşte o zaman sana göz kırpan umuda, umutsuzluk kelepçe takacak ve nimbuslar damarlarından akan kanın rengine bürünüp üzerine yağacak. 
Ve sen bir daha umudun ne demek olduğunu bilmeyeceksin. 

-LİDER SAYILI

¤ ¤ ¤
Yalnız bir adam, pençesine aldığı kızın ruhunda ölü çiçekler yetiştirdi. Sonra o çiçekleri tek tek, kan kırmızısının en koyu tonunu taşıdığı elleriyle besledi ve büyüttü...

SeymaKoluk SeymaKoluk May 07, 2016
Güzele benziyor. Tek saçma bulduğum yer; kız zaten tehlikeli bir şeye bulaştığını biliyor, otelin içindeki kovalama pek mantıklı gelmedi. Dediğim gibi tehlike olduğunun farkındaydı.
mrv_canik mrv_canik May 02, 2016
Bir gün olücekler  bu mallıkları  yüzünden ,sana ne  kızım peri  anne misin sen  ne diye  bilmediğin işlere  kalkışıyon. .
pice_34 pice_34 May 06, 2016
Tanıtımından belli büyük ses getirir bu hikaye 😉😊 umarım bölümlerde aksaklıklar olmaz😊
Eeda_B Eeda_B May 07, 2016
Yazımda hatalar var yazar ya bi cümle iki kere falan yazılmıs 😘☺
berra22cakir berra22cakir Feb 06, 2016
Kesin uyuşturucu var ya.. Kızın başına dert açacakk 😱😱
karadenizkiziyum karadenizkiziyum May 01, 2016
Kuzuu bu zaten bende varmış ben bunu kutupaneme eklemisim 😊😊😄 yaa keşfe çıkıyorum beğendiklerini ard arda ekleyince hepsine sırayla bakıyorudum gözüme carpiyodu ama vakit olmamıştı şimdi okurum sen yaziyosun sonuçta canisim😘😘