NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Bir Çocuk İçin (DÜZENLENİYOR)

Bir Çocuk İçin (DÜZENLENİYOR)

1.1M Reads 43.7K Votes 34 Part Story
Büşra Dsena By busra_dsena Completed

Koray... Haykırıyor benliğin. Kulak ver ne olur! Ne ki bunca yıldır körelttiğin duygularını tüm taşkınlığı ile ortaya çıkaran? Niye sığmıyor için içine? Yıllardır susuz kalmış gibi kurumuş dudakların aşksızlıktan. Kurusun Koray. Hatırla... Geçmişi hatırla. Bağırışların yer etsin kulaklarında. Ders al! Aşık olursan bir daha çıkamayacaksın karanlığından. 

İç sesim benliğime hatırlatıyordu tekrar tekrar. Şimdiyse karşımda biraz aşk dilenen bir kadın vardı. Çocuğumun annesi. Onun üzerinde hiçbir hakkı olmayan annesi.

Keşke oyunculara bakmasaydım. Okuyasım kalmadı abi ya😭😭😭
Alllah icin bu burak ozciviti begenleri anlqmiyorum turkiyenin 100 de 70 bu adam bir kivanc bir cagatay nw gune duruyor ayrica iyi oyuncuda degil siz hic dusune biliyomusunuz bir sarp olabilirmi yada bir behlul olqbilirmi birak ozcivit ben soylum hic bi halt olmaz cunku oyuncu degil
Duygumemoli Duygumemoli Apr 02
sırf oyuncuları için kıtabı okuyorum burak özçivit aşkım
busra_dsena busra_dsena Mar 26
Enes Batur'u hikayeye başladıktan sonra tanımıştım 😂
Arkadaşlar yeni bir kitap yazıyorum. Buraya yazmam etik değil fakat sesimizi, kalbimizi duyurmak için mecburiyet hissettim. Allah'ın izniyle inşallah kitabımızı okumanızı fikrinizi belirtmenizi rica ediyorum.
SemanurFida SemanurFida Jan 15
Paragraflar arasında boşluk bıraksan daha iyi olurdu. Göz yoruyor böyle. Ama hikaye iyi.