I'm Cursed.

I'm Cursed.

92.7K Reads 6.8K Votes 42 Part Story
Kullanıcı By enoughdc Completed

Luhan 19 yaşında ve lanetli olduğuna inanan bir çocuk. Hayattan ve yaşamaktan nefret ediyor. Hayatına son vermek istese de verdiği söz yüzünden yapamıyor. Yaşadıklarından sonra insanları korumak için onları sevmiyor. Acaba yeni öğrenci bunu değiştirebilecek mi?
 
 Sehun 18 yaşında ve iyi bir aileye sahip başarılı bir çocuk. Her şeye rağmen br şeylerin eksikliğini hep hissetti. Acaba yeni okulunda bu eksikliği doldurabilecek mi?
 
 Elimizde bir adet erkeksi Luhan ve bir adet pamuk kadar yumuşak Sehun var. Bakalım ikisinin birleşiminden ne çıkacak.
 
 
 Bir anda aklına bir şey gelmiş olacak ki gülümsemesi soldu. ''Yalnız bir kişiye dikkat etmelisin.'' dedi. Bu hali hoşuma gitmemişti. Yine de bir şey söylemedim ve devam etmesini bekledim. O da anlamış olacak ki devam etti ''Luhan adında bir çocuk var. Yaklaşmadığın sürece korkmana gerek yok. Yani aslında kimseye zorbalık yapmaz ama kimseyle konuşmaz da yani...'' derin bir nefes verdi ve biraz dusundu. ne diyeceğini bilmiyor gibiydi ve ben iyice merak etmiş onun konuşmasını bekliyordum. Nefes aldı ve konuşmaya devam etti. ''Aslında tam olarak nasıl biri olduğunu bilmiyorum. O sır küpü gibidir. Birkaç kişi dışında kimse onun hakkında pek fazla şey bilmez. Yine de kötü biri olduğunu bilsen yeter.'' dedi. 
                                            ~~~~~~~~~~
 Matematik öğretmeni olduğunu öğrendiğim kadın sınıftakilere bana yardımcı olmalarını söyledi ve bakınmaya başladı. Daha sonra ''Sanırım tek boş yer Luhan'ın yanı. En arkaya Luhan'ın yanına geçebilirsin.'' dedi. Bunu demesiyle çocuk kafasını kaldırıp soğuk bakışlarla öğretmene baktı ve sınıfta bir uğultu koptu. LUHAN? Bu Luhan o Luhan mı?

 • baekyeol
 • chanbaek
 • exo
 • hanhun
 • hunhan
 • kaisoo
 • luhan
 • sehun
 • yaoi
urnotwice urnotwice Aug 11, 2017
Seme luhandan başka hunhan fici okuyamıyorum ya seme lu en iyisi *_*
BaekkieninBoxeri BaekkieninBoxeri Nov 26, 2017
YUH GELMİŞ NE ZAMAN KAHRETSİN ZAMAN KAYBETTİM AĞAĞAĞAAĞAĞAĞAĞAĞAĞA
ticci_work_ ticci_work_ May 24, 2016
Pamuk Sehun ve tadlı luhan bu ikisinden olsa olsa gökkuşağı çıkar
coolimagintn coolimagintn Jul 07, 2016
Yeni gelenlere benim hakkımda da böyle şeyler söylüyorlardı djjxjdjcdjjxjsjxhd hayır yani neden uzak dursunlar wksnwjsjwjsjw
kbrdgn19 kbrdgn19 Mar 02, 2017
Yaa sonunda luhanin sert oldugu bir hikaye buldum 😁😁 cogunda luhan sehuna göre hep daha iyi olan oluyordu 😊😊