SEX ÖĞRETMENIM (ASKIDA)

SEX ÖĞRETMENIM (ASKIDA)

1M Reads 8.9K Votes 31 Part Story
EMARVİ By justemarvi Updated Dec 18, 2015

Hikaye Erotiktir.Dikkatinize !
''Daha önce hiç yapmadım.Ve nasıl yapacağımı bilmiyorum.'' dedim utanıp gözlerimi kaçırarak. Can alıcı gülümsemesini bana sunarak ''Sana öğretebilirim.'' dedi. Daha önce bir şeyi bu kadar istediğimi hatırlamıyordum.Vücudum adrenalinle dolmuştu.Ona dokunmak istiyordum.Fakat yanlış bir şey yapıp kendimden soğutmaktan korkuyordum. 

''Nasıl ? '' dedim ellerimi nereye koyacağımı bilemeyip iki yanıma bırakırken.Yaptığım hareketi fark etmiş olacak ki ellerini alıp belinin iki yanına yerleştirdi.

''Sadece kendini bana bırak.Ve iyi bir öğrenci ol.'' 

Rollerin değistiği bir aşk hikayesi.Bu hikayede Leyla,Aslı,Şirin,Feriha erkektir.Kadınerkil bir ilişkinin hakim olduğu bu hikaye hayal gücünüzü fazlasıyla zorlayacaktır.

-İlk hikâyem,keyifli okumalar.-

- - Sep 21
KIZLAR....
               
               Azmak Boşalmak isteyenler 31 çekmemi canlı izlemek isteyenler yada merak ettiklerini falan seks hakkında cinsellik hakkında sormak isteyenler mesaj atsınn takiplesinn....SNAP KİK İNSTA FACE PROFİLİMDE YAZIYOR OKURSUNUZ.... ÇOK ZEVK ALICAKSINIZ AZDIRICAM BERABER BOŞALCAZ..
Kitabıma hesabimdan ulaşabilirsiniz okumanızı tavsiye ediyorum
- - Aug 16
Msjda hunharca sikişip şelale gibi iliklerine kadar titreyerek bosalmak isteyen msj atsin yaş farketmez msj atın kızlar zevkten yerinizde duramycaksiniz sert ve kalın damarlı yarragimi isteyenleri bekliyorum her an 7/24 açığım
- - Jul 11
Ya o benim Percy'm. Şimdi lütfen böyle bir kurguya Logan olmamalığğ
- - Aug 27
Taş gibi olmuş yarragimi sıvazlarken gelip muhabbetime ortak olmak isteyen,Kocaman ve kalın aletimin esiri olup titreyerek inleyerek rahatlamak isteyen kızlar msj atsin yaş farketmez. Her zaman açığım
buseksolu23 buseksolu23 Oct 29
Normalde bunu kızlar yapar ama ösçgiqigğeşhkürbğeşhıcksşhiwşgşehçfi