NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Exael (Tamamlandı)

Exael (Tamamlandı)

226K Reads 16.9K Votes 49 Part Story
Aysun Çelik By aysun_celik Completed

"Bara girdiklerinde donup kalmıştı Dina. Melekler Kasabası Eden, isminin hakkını veriyordu. Her yerde melek figürleri ve dini semboller vardı ancak onu esas şaşırtan kocaman kanatları ile etrafta gezinen insanlardı. Onları görünce yüreği ağzına gelmiş, korkudan nefesi kesilmişti. Exael'in odasında, duvarda asılı duran melek kanatlarını görmüştü ancak duvarda durduğu gibi değildi. Cerrahi müdahale ile sırtlarına dikilmişti sanki kanatlar. Üstelik hepsinin odak noktası Dina'ydı, daha içeri adımını atar atmaz tüm bakışlar onun üzerine çevrilmişti. Hepsi birden üstüne atılıp onu oracıkta parçalayacaktı sanki. Neyse ki Exael'i görünce başlarını eğip geri çekilmişlerdi. "

İnsanlar nasıl mutlu oluyo ya nasıl bir cehalet bu 😒😒😒
Zohre_S Zohre_S Oct 08, 2016
Cahillikleri  ile en büyük günahları işlediklerinden habersiz
GizemunvR GizemunvR Sep 18, 2016
Ben olsam, gözüm döner; madem ben şeytanım, tedavi ettiğim insanları da yakın derdim. Acımadan. Madem onlar benim ölmeme göz yumuyor ben de onları umursamazdım.
AyseNilYazar AyseNilYazar Apr 01, 2016
fantastik çok kitap okudum ama bu kitabın giriş bölmü gibisini görmedim hadi bakalım bu kitapda güzelmi i bakak
RhysLarren RhysLarren Jun 16, 2016
Fantazi kurgu seviyorsanız okumanızı tavisye ederim. Ayrıca okumaya karşılık okuma yaparım ama sadece beğenirsem oylarım. https://www.wattpad.com/241259212-k%C4%B1r%C4%B1k-diy%C3%A2r-1-b%C3%B6l%C3%BCm-mektup
Ayyy. Allah'tan o insanlar şuan karşımda değil! Bu arada bölüme bayıldım. Bölüm için ellerine sağlık :)