NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
EVRİM

EVRİM

74.6K Reads 4K Votes 19 Part Story
Hissiz By Napakolekmi Updated Jan 05

Hayatım boyunca elini tutamayacağım , sarılamayacağım bir adamı sevmek istemiyorum çünkü artık hep seven,hep çok seven taraf olmaktan yoruldum.Evet ben bu aşkı tek kişi olarak yaşadım,beraber yağmurda yürümedik,bulutları izlemedik,birbirimize bakmadık uzun uzun,bir yere oturup uzunca konuşmadık hiç.Çok eksik kaldık çok.Biliyor musun ? Ben parçalandım ve toparlanamıyorum.Çaresizce özlemini çekmenin ne kadar korkunç bir şey olduğunu da bilmiyorsun.Sen zaten beni sevmedin ve bende başka birini sevecek hal bırakmadın.Sol tarafım komple sen olmuşsun.
''Bir şiir kadına yazılmışsa hasret,adama yazılmışsa aşktır.''Sayısız şiir yazdım sana her mısramda seni buldum ben çok yazdım evet ama sen hiç okumadın.

Şimdi kilometrelerce uzağındayım.Bir kuş kadar özgür olsam yine de pencerenin önünden ayrılmazdım.Sana bağlanınca düşmem sandım yine uçurumun kenarına sen getirdin beni. Yıllar sonra öyle çıkacağım ki karşına yaşattıklarını yaşayacak,incinip kırılacaksın.Çok iyi hatırlıyorum ilk kahverengi fakat gökyüzü gibi bakan gözlerini sevmiştim sende seveceksin,Kirpiklerine kadar aşık olmuştum sende olacaksın ,Acı çekmek neymiş sana yeniden öğreteceğim,Sensiz bıraktığın gibi bensiz kalacaksın.

 Zira benim gökyüzümde senden başka bulut yok.Benim içim yanıyorken sen başkalarıyla gülüyordun.Kaç heves kaldı şu kursağımda sayamadım.Hadi hikayemiz yeniden başlasın ama bu sefer rolleri değişelim.

                  -EVRİM

Haydi başlıyayım okumaya fakat bir şey söylemek istiyorum tanıtımın harika umarım hikayen de harikadır.
depiedraqw depiedraqw Jun 02, 2016
Orda diycektinki niye kız katorisine senimi almamız gerekiyor? Dese eray got olur
sweetygirl-_- sweetygirl-_- Apr 03, 2016
tanıtımına ba-yıl-dım mükemmel çok etkileyici yazmışsın
Off çok iyi olmaya kaçıncı okuyuşum bilmiyorum çok çok süper olmuş
Seni domuz kılıklı orangutan götü hipopotam midesi görül götü kılı piç.
siyahmelekkkkk1 siyahmelekkkkk1 Nov 01, 2016
Kitabına simdiden bayıldım çok güzel yazmışsın gerçekten ne diyecegımi bilemedim 😍👌👍👍❤