NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Instynkt Zabójcy

Instynkt Zabójcy

39.1K Reads 3.6K Votes 20 Part Story
Alex By tessiwill Updated Dec 11, 2016

Nazywam się Rosemary, mam 16 lat, jestem wilkołakiem. Posiadam pewien "DAR", chodź moim zdaniem jest to przekleństwo. Moim zadaniem jest zabijanie tych którzy mi zagrażają i tych których chcę zabić. Wszystko we mnie  ma Cię przyciągać, zapewniać o mojej łagodności i bezbronności. Mam zdobyć Twoje zaufanie, a później Cię zabić. Nie chcę tego. Obwieszam się srebrem by powstrzymać... Instynkt Zabójcy. Wszystko wreszcie zaczyna się układać. Mieszkam w małej, leśnej chatce i nie zabijam. Nie mam styczności z nikim oprócz moich rodziców. Jednak jak to zazwyczaj w życiu bywa, wszystko musi się zepsuć. Moi rodzice umarli, a ja muszę przeprowadzić się do miasta. Miasta pełnego ludzi i wilków... Wiem że nie jestem jeszcze gotowa. Czy zdołam przetrwać wśród tak wielu ofiar i zapachów? Czy dam radę powstrzymać Instynkt Zabójcy?

JulitaKunegunda JulitaKunegunda Sep 25, 2015
Zapowiada się ciekawe opowiadanie,  zaczynasz dość drastycznie, jednak dodaje to książce uroku. Jest super ;)
- - Jun 26, 2015
Boskie opowiadanie *.* czyta się szybko, więc i szybko się kończy, więc błaagaaam wstaw następny rozdział jak najszybciej! :D :D
Anankex Anankex Jun 21, 2015
Zapowiada się ciekawie, mam nadzieję,  że dobrze rozwiniesz ten wątek.  Ale w opowiadaniu roi się od błędów.  Brakuje przecinków i te pe. Polecam poćwiczyć, wtedy będzie się lepiej czytało. 
Emii2602 Emii2602 Jun 16, 2015
super czekam na next, bardzo ciekawy prolog i też wzruszający xD
alicja_20001 alicja_20001 Jun 12, 2015
Super pomysł. No wiesz chodzi mi o książkę. Ocalała zabójczyni. Robi wrażenie.  Czekam na kolejny rozdział.
CharXxCz CharXxCz Jun 09, 2015
OMG TO JEST NAPRAWDĘ EXTRA! DXISIAJ KOLEJNY ROZDZIAŁ! MAX: DO JUTRA!