NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
Demir'in Hirası (Zoraki evlilik) #Wattys2016

Demir'in Hirası (Zoraki evlilik) #Wattys2016

1.3M Reads 66.4K Votes 39 Part Story
hopeklausm By hopeklausm Updated 6 days ago

Yirmi üç yaşındaki bir kadının yirmi altı yaşındaki İstanbullu biriyle evlendirilmesi, bu zoraki evlendirmenin asıl sebebi Töre falan değil asıl sebepler aile sırları! Zoraki evlendiği karısından nefret eden bir adamın Mardinli karısıyla hayat sınavı!
**
İki genç adam nikâh masasına geldiklerinde birbirlerine baktılar.  Nikâh kıyıldıktan sonra Demir tek başına masalardan birinde otururken arkasından gelen kahkaha sesiyle arkasını dönüp kahkaha atan kıza baktı. Sarı saçlarıyla, kahkahasıyla adeta melek gibi görünüyordu. Demirin aklına Sinan'ın dedikleri geldi ve önüne döndü. 'Mardin kızlarından uzak dur!' Gecenin bitiminde Sinan'ın ailesi İstanbul geri dönmek için havaalanına gittiler. Mardin de bir düğün yapılmıştı fakat İstanbul'da da erkek tarafı sade bir düğün yapıp herkese gelinlerini tanıtacaklardı. Sinan'ın ısrarlarıyla Demir bu gece konakta misafir odalarından birinde kalacaktı. Odasına doğru ilerlerken kendi odası zannedip girdiği odada karşısında elbisesini çıkarmaya çalışan ve elbisesinin üstünü çıkarmış kız ile karşılaşınca sertçe yutkundu. Kapının açılması, kızın aceleyle elbisesini giymesi, Demirin arkasını dönmesi bir oldu.  Yirmi altı yaşındaki adamın işte şimdi hayatının sınavı başladı. Heyecan dorukta!!!
 Kapak Yapımı: Asaletli Çılgınlar/ Facebook

Glcnkucuksahin Glcnkucuksahin Sep 11, 2016
Şey siz benim hikayemi kütüphanenize ekler misiniz? adı EYVAH! ÖĞRETMENİME AŞIK OLDUM. Lütfen ekleyin lütfennnn
laragokce2016 laragokce2016 6 days ago
Canim yeniden merhaba ben seni (isin asli demir i)cooooook ama cok ozledim bunun icinde yine ve yeniden start verdim o heyecani yeniden yasamak demir i yeniden hissetmek harika olacak benim icin
Glcnkucuksahin Glcnkucuksahin Sep 10, 2016
Kitabımı okur musunuz adı EYVAH! ÖĞRETMENİME AŞIK OLDUM lütfen okuyun lütfen
miumiui miumiui Jan 27
MERHABA! NORMALDE KİTABINA REKLAM YAPMAK İSTEMİYORUM ÜZGÜNÜM AMA KİTABIMIN VOTEYE VE TANINMASINA İHTİYACI VAR. PROFİLİME GİRİP KİTABIMA OY VE YORUM GİBİ ŞEYLERİ YAPAR MISIN ? EMİN OL KARŞILIĞI VARDIR:) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..
ecediz ecediz Jan 15
Ben mardinliyim bencede Mardin kızlarından uzak durun 😁 😂 😁 😂 😁
_ggizemli_ _ggizemli_ Aug 30, 2016
Kitapların çok güzel böyle bir yazara sahip olmak da çok güzel,  iyiki varsın.......