Demir'in Hirası (Zoraki evlilik) #Wattys2016

Demir'in Hirası (Zoraki evlilik) #Wattys2016

1.8M Reads 87.9K Votes 42 Part Story
hopeklausm By hopeklausm Updated May 04

Yirmi üç yaşındaki bir kadının yirmi altı yaşındaki İstanbullu biriyle evlendirilmesi, bu zoraki evlendirmenin asıl sebebi Töre falan değil asıl sebepler aile sırları! Zoraki evlendiği karısından nefret eden bir adamın Mardinli karısıyla hayat sınavı!
**
İki genç adam nikâh masasına geldiklerinde birbirlerine baktılar.  Nikâh kıyıldıktan sonra Demir tek başına masalardan birinde otururken arkasından gelen kahkaha sesiyle arkasını dönüp kahkaha atan kıza baktı. Sarı saçlarıyla, kahkahasıyla adeta melek gibi görünüyordu. Demirin aklına Sinan'ın dedikleri geldi ve önüne döndü. 'Mardin kızlarından uzak dur!' Gecenin bitiminde Sinan'ın ailesi İstanbul geri dönmek için havaalanına gittiler. Mardin de bir düğün yapılmıştı fakat İstanbul'da da erkek tarafı sade bir düğün yapıp herkese gelinlerini tanıtacaklardı. Sinan'ın ısrarlarıyla Demir bu gece konakta misafir odalarından birinde kalacaktı. Odasına doğru ilerlerken kendi odası zannedip girdiği odada karşısında elbisesini çıkarmaya çalışan ve elbisesinin üstünü çıkarmış kız ile karşılaşınca sertçe yutkundu. Kapının açılması, kızın aceleyle elbisesini giymesi, Demirin arkasını dönmesi bir oldu.  Yirmi altı yaşındaki adamın işte şimdi hayatının sınavı başladı. Heyecan dorukta!!!
 Kapak Yapımı: Asaletli Çılgınlar/ Facebook

  • aşk
  • demir
  • evlilik
  • genelkurgu
  • hira
  • tutku
  • wattys2016
GktuGngr4 GktuGngr4 Jun 02, 2017
Ben Bir Şey Anladıysam Arap Olayım 😂😂 beynim garip oldu pff  😂😂
Parknazar Parknazar Jul 01, 2017
Kod Adı bay sapiktan geldim kod adı bay sapigi 2 kez okudum . Hadi bakalım bide buna jsjs
Gulcan_kucuksahin Gulcan_kucuksahin Sep 11, 2016
Şey siz benim hikayemi kütüphanenize ekler misiniz? adı EYVAH! ÖĞRETMENİME AŞIK OLDUM. Lütfen ekleyin lütfennnn
laragokce2016 laragokce2016 Feb 21, 2017
Canim yeniden merhaba ben seni (isin asli demir i)cooooook ama cok ozledim bunun icinde yine ve yeniden start verdim o heyecani yeniden yasamak demir i yeniden hissetmek harika olacak benim icin
Gulcan_kucuksahin Gulcan_kucuksahin Sep 10, 2016
Kitabımı okur musunuz adı EYVAH! ÖĞRETMENİME AŞIK OLDUM lütfen okuyun lütfen
miumiui miumiui Jan 27, 2017
MERHABA! NORMALDE KİTABINA REKLAM YAPMAK İSTEMİYORUM ÜZGÜNÜM AMA KİTABIMIN VOTEYE VE TANINMASINA İHTİYACI VAR. PROFİLİME GİRİP KİTABIMA OY VE YORUM GİBİ ŞEYLERİ YAPAR MISIN ? EMİN OL KARŞILIĞI VARDIR:) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..