ATEŞ

ATEŞ

1.5M Reads 56.9K Votes 57 Part Story
4_tug_ra By 4_tug_ra Updated 4 days ago

ADAM...
Sırtında ve boynundaki ağrıyla dikleşti.Kafasını sağa sola yatırarak boynunu esnetti ve yatak odasındaki banyoya girip ılık su ile kendine gelmeye çalıştı. Beline bağladığı düştü düşecek havluyla banyodan çıkıp giyinme odasına yöneldi. Renklerine göre dizilmiş gömleklerden beyaz bir tanesini aldı, yine renklerine göre dizilmiş takımlardan lacivert olanı alıp hızlıca giyindi açık mavi kravatını takıp ayakkabılarını da giydi. Aynanın karşısına geçen adam sarıya dönük kumral saçlarını elleri ile gelişi güzel düzeltip aynanın alt tarafında bulunan çekmeceyi açtı. Çeşitli saatlerin bulunduğu çekmeceden füme metal kordonlu NIXON bir saati çıkararak sol koluna taktı. Tekrar çekmeceyi kapatan adam aynanın önünde duran siyah şişeyi eline alarak birkaç kez sıktıktan sonra yerine bıkarak yan tarafta duran cüzdanını ve telefonunu alarak odayı terk etti.

KADIN...
hızlıca duş alıp üzerine geçirdiği beyaz bornozla kendini giyinme odasına attı. Bir süre dolaptaki kıyafetlerle bakıştıktan sonra beyaz pantolon ceketi aldı. Takımın içine yine beyaz bir bluz giyerek makyaj masasına oturdu. Sadece rimel sürdüğü gözlerinin aksine dudaklarına kırmızı iddialı bir ruj sürdü. 
Saçlarını kurutup şekil verdikten sonra siyah Zımba detaylı Valentino ları ayağına geçirdi. Konsolun üzerinde duran vanilya kokulu parfümü sıktı. Yatağın üzerinde duran bej rengi çantayı ve yine Çantası ile aynı tonlarda ki gözlüğü eline alıp odadan çıktı. Kapının önünde hazır bekleyen arabanın arka koltuğuna oturup gözlüklerini taktı ve hareket etti.

Seri_Sonu Seri_Sonu Nov 30
Bu kadar Teyze hangi köy burası şirine kasabası mı??  😂😂
Seri_Sonu Seri_Sonu Nov 30
Kitabın adı yanliş olmuş münasebet olmalıydı ilginç 😂😂ayrıca işil baklava sevmiyodur belki demiii. D
smeb11 smeb11 Nov 22
Selam şiir kitabıma bakıp hepinizin yorumlarını bekliyorum teşşekürler
ElinDoan ElinDoan Oct 22
Ayla teyze olmamış bunada Mükerrem teyze demen lazimdi 😂😂😂
Yorumları okudum sonra münasebetin büyük harfle yazıldığı dikkatimi çekti jeton sonra düştü meğersem kadının adıymış
Seri_Sonu Seri_Sonu Nov 30
O nevin Teyze. D varya hani caminin ordan düz gidip saga dönüyosun orda 😂😂