NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
İnanmaktan Vazgeçme

İnanmaktan Vazgeçme

1.1M Reads 62.1K Votes 82 Part Story
ZEYNEP By pembe_kalem Completed

/TAMAMLANDI/
Elif elinde sadece hayalleri olan basit bir kız değildi. Tamam belki biraz kilolu, tamam tamam fazla kilolu olabilirdi ama neticede kilo vermek de elinde olan bir şeydi. Tıpkı hayalindeki okulu kazanmak gibi. O hayallerini gerçekleştirmeye karar vermişti, iyi bir yazar olmak istiyordu. Fakat önce bir mimar olmalıydı, çünkü babası hayatını kurtarması için mimar olması gerektiğini ona dikta etmişti. O da maalesef bu karara uyacaktı. Fakat mimar olması hayallerine bir engel miydi? Tabi ki hayır. O her engeli tek tek aşacaktı. 

Tek istediği dünyaca ünlü bir yazar olmaktı. İnsanlara ilham vermek, onları mutlu etmek istiyordu. 

Tüm hayallerini gerçekleştirmek için bir yol ararken, Elif'in okulun ilk günü karşısına çıkan afiş hayatını değiştirecekti. 

Elif hayalinin sadece ünlü bir yazar olmak olduğunu zannederken, bu macera dolu yolda aslında onun sadece asıl mutluluğunun yanında bir süs olduğunu fark edecekti.

Elif'in bu umutla başlayan hayallerini okumaya var mısınız? 

Bu hikayeyi okuduktan sonra belki siz de cesaret edemediğiniz hayallerinizi gerçekleştireceksiniz ve belki de siz de onların asıl mutluluklarınızın yanında sadece bir süs olduğunu fark edeceksiniz.

Tanıtımdaki kızla aynı değil ki bu ve eğer bu kıza çirkin diyolarsa onların aklında sorun vardır
-Sayuri-F -Sayuri-F 16 hours ago
Allahım bize de bu kadının erkek versiyonunu nasip et 😂
batwomenzey batwomenzey Sep 27, 2016
Başından sonuna kadar aynı şekilde düşünüyorum yazarcım
GlhnKrgl GlhnKrgl Feb 16
Neden bütün bölümleri tekrar baştan başladın yazarcımmm ilkini de çok güzel olmuştu ben çokkkk beğenerek okumuştum arada nasıl farklılıklar olacak ama sonuçta gene 4 dört çocuğu olacak değil mi
aysee_nf aysee_nf Feb 16
Çok güzel daha önce okumadım ama şimdi okuyorum baştan yazıyorsun galiba emeğinize sağlık çok güzell ❤️
rabia3514 rabia3514 Nov 05, 2016
Elif i okurken kendimi hatırlıyorum. Ben de Üniversiteye başladığımda kilolu bir kızdım ve hiç de barışık değildim bu kilolarla vee ben de ne giysem diye düşünürdüm kara kara. Sonra dersler sınavlar stresten zayıflamıştım. ☺