NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
İnanmaktan Vazgeçme

İnanmaktan Vazgeçme

1.3M Reads 79.5K Votes 82 Part Story
ZEYNEP By pembe_kalem Completed

/TAMAMLANDI/
Elif elinde sadece hayalleri olan basit bir kız değildi. Tamam belki biraz kilolu, tamam tamam fazla kilolu olabilirdi ama neticede kilo vermek de elinde olan bir şeydi. Tıpkı hayalindeki okulu kazanmak gibi. O hayallerini gerçekleştirmeye karar vermişti, iyi bir yazar olmak istiyordu. Fakat önce bir mimar olmalıydı, çünkü babası hayatını kurtarması için mimar olması gerektiğini ona dikta etmişti. O da maalesef bu karara uyacaktı. Fakat mimar olması hayallerine bir engel miydi? Tabi ki hayır. O her engeli tek tek aşacaktı. 

Tek istediği dünyaca ünlü bir yazar olmaktı. İnsanlara ilham vermek, onları mutlu etmek istiyordu. 

Tüm hayallerini gerçekleştirmek için bir yol ararken, Elif'in okulun ilk günü karşısına çıkan afiş hayatını değiştirecekti. 

Elif hayalinin sadece ünlü bir yazar olmak olduğunu zannederken, bu macera dolu yolda aslında onun sadece asıl mutluluğunun yanında bir süs olduğunu fark edecekti.

Elif'in bu umutla başlayan hayallerini okumaya var mısınız? 

Bu hikayeyi okuduktan sonra belki siz de cesaret edemediğiniz hayallerinizi gerçekleştireceksiniz ve belki de siz de onların asıl mutluluklarınızın yanında sadece bir süs olduğunu fark edeceksiniz.

elanur96 elanur96 May 21
Kilo nedir ki be verilir insanlarin bu sacma davranislari huylari duzelmez sadece
siyaholips siyaholips Jun 10
Ben hem sözeli hem sayısalı yapamıyorum ya ne kadar da gerizekalıyım 😥
littlejedi littlejedi 5 days ago
Biz evde pijamayla dolastigimizdan dolayi, eger evden cikmamissak aksam yemeğine de pijamayla otururuz 😄😄😄
-Sayuri-F -Sayuri-F Apr 26
Yazarımın kalemine çok güveniyorum ve şu an sürdürdüğü kitaplarını da severek okuyorum 😊 bu kitabının da harika olduğuna eminim başlayalım bakalım 26.04.2017 -16:53
poncikben6 poncikben6 2 days ago
Bir insan kiloluysa kısa boyluysa veya çirkinse bundan SANANE!! insanlari anlamıyorum kendileri çok mükemmelmiş gibi burunları havada geziyorlar milletin kusurlarina laf edeceğine önce o zift gibi olan kalbini temizle sen 😒😒
poncikben6 poncikben6 2 days ago
Annesi ile evde iki yabancı gibi olan sadece benim galiba 😕😕