Prymus

Prymus

31.4K Reads 2.8K Votes 14 Part Story
Wiktor By eselarius Updated May 02, 2016

Wszedł cicho do klasy. Nie lubił robić wokół siebie zamieszania. Zawsze był spokojny i trzymał się z boku. Jego jasne włosy potargał wiatr, zanim wszedł do budynku szkoły.
  Gdy po dłuższym krążeniu po korytarzach dotarł do klasy, jego zielone oczy powędrowały prosto do ławki na tyłach. Powoli podszedł do niej i usiadł, czekając na resztę uczniów, która stała na zewnątrz. Rozmawiali miedzy sobą. Widać było, że klasa się dogadywała. 
   Nagle zadzwonił dzwonek i wszyscy weszli do sali, włącznie z pewnym mężczyzną, który błyskawicznie przyciągnął uwage młodego chłopaka. Jego ciemne, długie włosy związane w niski kucyk były urocze, a zarazem dodawały mu męskości. Wysoki, dobrze zbudowany facet stanął na przodzie i przemówił:
  - Do naszej klasy dołączył nowy uczeń. - Wskazał ręką chłopaka siedzącego z tyłu, tym samym niemo prosząc go o podejście. 
  Uczeń wstał i stanął obok nauczyciela, który z bliska wydał się mu jeszcze wyższy. 
  - Może się nam przedstawisz? - zwrócił się do...

AkumuTsunshun AkumuTsunshun Sep 26, 2016
Już na samym początku nie miałam pojęcia z czyjej perspektywy jest to opowiadani. Zaczęło się że jakiś random wchodzi do szkoły, a już 4 linijki niżej, perspektywa idzie od strony nowego... ????????
DoKonica DoKonica Sep 26, 2016
Naszła mnie ochota na domową pizze. :/ to było takie sweet
ShadowOfMarionette ShadowOfMarionette Nov 04, 2015
hmm a więc tak: wystarczyło, że przeczytałam pierwsze zdania w tej książce i już stwierdziłam, że to musi być wręcz zajebiste i faktycznie tak jest ^^
Obsscurum Obsscurum Jul 04, 2015
Wreszcie się pocałowała ^^
               Teraz jeszcze tylko seks w blasku księżyca xDD
               Czekam na nexta ;*
Obsscurum Obsscurum Jun 28, 2015
Wreszcie opowiadanie uczenixnauczyciel, a już myślałam, że tego nie znajde xD