Prymus

Prymus

42.7K Reads 3.9K Votes 14 Part Story
Wiktor By eselarius Updated May 02, 2016

Wszedł cicho do klasy. Nie lubił robić wokół siebie zamieszania. Zawsze był spokojny i trzymał się z boku. Jego jasne włosy potargał wiatr, zanim wszedł do budynku szkoły.
  Gdy po dłuższym krążeniu po korytarzach dotarł do klasy, jego zielone oczy powędrowały prosto do ławki na tyłach. Powoli podszedł do niej i usiadł, czekając na resztę uczniów, która stała na zewnątrz. Rozmawiali miedzy sobą. Widać było, że klasa się dogadywała. 
   Nagle zadzwonił dzwonek i wszyscy weszli do sali, włącznie z pewnym mężczyzną, który błyskawicznie przyciągnął uwage młodego chłopaka. Jego ciemne, długie włosy związane w niski kucyk były urocze, a zarazem dodawały mu męskości. Wysoki, dobrze zbudowany facet stanął na przodzie i przemówił:
  - Do naszej klasy dołączył nowy uczeń. - Wskazał ręką chłopaka siedzącego z tyłu, tym samym niemo prosząc go o podejście. 
  Uczeń wstał i stanął obok nauczyciela, który z bliska wydał się mu jeszcze wyższy. 
  - Może się nam przedstawisz? - zwrócił się do...

SzalonyLisu SzalonyLisu an hour ago
Kojarzy mis ie z blondynem i kolczykiem w języku.... Ciekawe czemu???
W paru miejscach brakuje przecinków, ale to drobnostka. Bardzo do gustu przypadł mi twój style pisania 😀 Dopiero dziś zaczęłam czytać to yaoi (na religii) 😂 Będę kontynuowała :)
- - Apr 07
Zaraz... czy to jest dokładny opis, jak główny bohater robi pizzę?! xD
AkumuTsunshun AkumuTsunshun Sep 26, 2016
Już na samym początku nie miałam pojęcia z czyjej perspektywy jest to opowiadani. Zaczęło się że jakiś random wchodzi do szkoły, a już 4 linijki niżej, perspektywa idzie od strony nowego... ????????
DoKonica DoKonica Sep 26, 2016
Naszła mnie ochota na domową pizze. :/ to było takie sweet
ShadowOfMarionette ShadowOfMarionette Nov 04, 2015
hmm a więc tak: wystarczyło, że przeczytałam pierwsze zdania w tej książce i już stwierdziłam, że to musi być wręcz zajebiste i faktycznie tak jest ^^