NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Âh Mine-l Âşk

Âh Mine-l Âşk

71.5K Reads 4.2K Votes 25 Part Story
ahminelask88 By ahminelask88 Updated Jun 22, 2016

"Âh mine'l aşkı ve hâlâtihî / Ahraka kalbî bi-harârâtihî" beyti "Âh(lar olsun! )! Hararetiyle kalbimi yakıp kavuran aşkın elinden ve onun (türlü) hâllerinden (çektiklerim)..."

Bugün günlerden hüzün aylardan ise veda...Sevmek kalbi ne kadar yoruyormuş boyundan büyük sevdaları gönle koymak ne ağır imtihanmış benim gizli sevdam bu akşam başkasının gönlüne mi bağlanıyormuş .Bir aydır ruhumu yitirip bedenen varlığımı sürdürüyorum . Hiç kimseyi umursamadan hissettiklerimi yaşıyorum . Etrafımda bana endişeyle bakan gözler var farkındayım ama ne onlara rol yapacak gücüm  nede hayat belirtisi gösterecek halim var.

Ah sonbahar bu kadar ruhunu ruhuma nakşetmek zorunda mıydın . Gönlümde açan bütün çiçekler soldu toprağa karıştı , kalbim  her gece gözyaşı yağmurlarıyla  yıkandı

Aşkın tanımını yapamazken aşk kapısını çalar ve izinsiz içeri girer.İste o zaman kalp yanmasını,yanyanayken hasreti , imtihanlarını en büyü günü yasar Zeynep...İnançları ,doğruları ve aşkı arasında kalır.
"Dışarıya yağmur gönlüme hasret,fikrime sen ..Nasıl yagıyorsunuz üçünüz birden, bir bilsen..."
Cemal Süreyya

seymavkaya seymavkaya Sep 28, 2016
Selâmün aleyküm arkadaşlar, sizden küçük bir ricam var.  Eğer mümkünse arkadaşımın 'Aydınlığa Hicret ' adlı kitabına bir göz atabilir misiniz?  Allah razı olsun...
esma_n_s esma_n_s Jul 27, 2016
İlk hikayen ama guzel olmus baska kitaplarinida beklerim canimm
girl2001_06 girl2001_06 Aug 24, 2016
Profilimdeki "Bir Ömür Sev Beni" ve "Gözlerime Bakma!"adlı kitaplarıma bakarsanız sevinirim. Pişman olmayacağınızı umuyorum. Teşekkürler.
tozpembe_AA61 tozpembe_AA61 Jul 14, 2016
Güzel yazmışsınız bölümü inş. Bu böyle dvd eder cnm
Medreseli_hanm_ Medreseli_hanm_ Jun 22, 2016
Gerçekten kendine has bi konusu var,,, şimdiden önü açık olur inşallah... çok beğendimmmm :))
_mehpare _mehpare Jun 15, 2015
cok baska bi konusu var boyle bir hikayeyi ilk defa okuyorum, cok dini hikaye okudum ama bu baska :) devamini da keyifle okuyacagim tebrik ederim :)