DOKTORUM

DOKTORUM

176K Reads 5.8K Votes 55 Part Story
Orist By nurgul655 Updated Jun 17

Yorumlar üslup çerçevesinde olursa sevinirim. Size zorla okutan yok değil mi ? İstemeyen, sıkılan, klişe bulan ve dahası gibi durumlar da kitabı okumayın, silin atın. Kendinize iyi bakın!


Depo'dan çıkmış, bize yardım eden güneş ışığının eşliğinde hilal şeklini almıştık. Herkes tek dizinin üstüne çökmüş, diğer dizinin üstüne ise silahını göz hizasından ayırmamak sureti ile tetikte bekliyordu. Ben hilalin tahminen orta kısmında yer alıyordum. İçimden bildiğim duaları okumaya başlamıştım. Nefes alışverişlerim çok hızlanmıştı. İlk defa bir görevde bu kadar panik yaptığımı ve heyecanlandığımı hissediyorum. Tek emir ile bütün ajanları harekete geçirecektime belki 10 dakika belki 1 saat sonra Rüya'ya kavuşacaktım. Önüme gelen pürüzsüz yüzü tüm dikkatimi dağıtıyordu. 
"Kurtarıcam seni güzelim. Söz kurtarıcam. Bunu başaracağım ne pahasına olursa olsun" diye kendi kendime mırıldandım.
Sağ yanağımda ki küçük, siyah mikrofonu düzelttim ve sadece tek kelime ederek susturucudan çıkan silah seslerini anında işittim.

 • aile
 • aşk
 • bir
 • doktor
 • gerçekler
 • umut
 • yeni
Mrspamukseker3 Mrspamukseker3 6 days ago
O vidyolara bazen denk geliyorum . Canım acıyor ya😭😭😭
blnmyn_piremses blnmyn_piremses Jul 16, 2016
aynen inşallah hiçbir asker suçsuz yere bilmeden ceza çekmez çekmesinde askerlerimiz bizim namusumuz.
kalemsizsairrr kalemsizsairrr Aug 26, 2016
Yeni çalışmam " "A"normal Sokaklar "yayımlandı! Vote ve yorumları eksik görmeyin :)) Takipte kalın☺
NURPARLAQ NURPARLAQ Sep 07, 2016
Yahu askerin basinin kesilmesi diye bisi yok ki. O fotograf 2000lerde suriyede cekilen bi fotograf. Bazilari halki birbirine dusurmeye calisiyo. Ayrica masum erlerde zaten daha catismalar baslamadan silahlarini birakip teslim oldular.
dilos_sldz dilos_sldz Aug 21, 2016
Kızlar bugün başladım daha. Ama sizlere çok güzel bir kitabım var. Henüz 1.Bölümü yazdım. Ama merak etmeyin. Takip beğeni ve yorumlar gelirse devamı gelicek. Lütfen okuyun.
               Teşekkürler📚👍👀