NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
DİLBESTE

DİLBESTE

1.2M Reads 64.7K Votes 34 Part Story
Aslıhan Akagöz By AslimAk Completed

Küçük beyaz çantam hemen önümdeki komodinin üzerindeydi. Onu elime alarak hızla açtım. İçinden telefonumu bulmaya çalışırken birdenbire elime bir kağıt parçası geldi. Bunu buraya koyduğumu hatırlamıyordum. Zaten açıp baktığımda bana ait olmadığı da kesinleşmiş oldu. Bu notu ben yazmamıştım ama kesinlikle bana yazılmıştı.

"Beste,

Dün gece için teşekkür ederim. Harika vakit geçirdim ama evli olmanın bana göre olmadığını da anlamış oldum. Üzgünüm... Bundan sonrasında avukatımla görüşebilirsin. Sessiz bir şekilde boşanalım.

- Kerem"

Yanlış okumuş olmalıydım. Ya da bu bana bugüne kadar yapılan en büyük eşek şakalarından biriydi. Benim ultra zengin ve top modelleri bile kıskandıracak derecede yakışıklı olan kocam benden bıraktığı bir not aracılığıyla ayrılmış olamazdı, öyle değil mi?

Nehir1111 Nehir1111 Jul 13
Ben senin zihniyetine... Neyse ağzımı bozmycam. Eğer para ve yakışıklılık istiyorsan git pavyona ne yapacağını biliyorsun.
asiruhsuz asiruhsuz Jul 09
Tek kullanımlık ucuz mal bunlar o yüzden bıraktı bunu çok kafa yormasın
İleride büyük ihtimalle ikisini de sevicem ama şuan sadece Kerem'e çok az bir sempatim var oda sanırım Richard Madden'in canlandırıyor olması.
AlisaAyris AlisaAyris Jul 15
Diğer hikayelerde esas oğlanın eski sevgilileri olurdu ya böyle itici tipler falan deriz,bir nevi yan karakterler şu an o karakterlerden birini okuyoruz
morpol morpol a day ago
Allah belanı versin Kerem daha ilk günden karıyı bıraktı
BoMinozice BoMinozice Jul 14
Gencler ilk gece falan diyoruzda kizin niyeti zaten adamin koynuna girmekmis en bastan simdi neyi takiyo kafasına evlenmedende yapabilme ihtimaline karsi tüm onlemleride almış baksana azcık gurur ya