NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Karanlıkla Gelen Sen | Kitap Olacak |

Karanlıkla Gelen Sen | Kitap Olacak |

5.7M Reads 188K Votes 83 Part Story
Nisanur Ayaz By nsnuryaz Updated May 09

Hikayenin Mafya Patron olan adı 19.10.2016 tarihinde  " KARANLIKLA GELEN SEN "  olarak değiştirilmiştir!! 

Karanlığın esir aldığı, kelimelerin birer birer lacivertleştiği ve sayfalarının beyazlığını muhafaza edemediği, bir kitabın içinde başroldüm. Ruhum acının müptelası olmuştu. Bir kukla misali karanlık hayatımın beni yönlendirmesine izin veriyor,  ve belki de her geçen gün kitabımın lacivert kelimelerine teslim ediyordum bedenimi.

Hayat, içimde kocaman bir sevgi ile büyüttüğüm çiçeğimin her bir yaprağını acımasızca kopardığında bana geri kalan kocaman bir hiçti.  Daha on yedi yaşımdayken sırayla tüm sevdiklerimi benden almış, bu ruhumu yalnızlığımla beraber karanlığın esaretine ve acı çekmeye mahkum bırakmıştı. 

 Ama umudum, o hala masmaviydi. Kelimelerimin masumluğunu muhafaza edemesem de umudumun kararmasına izin vermemiştim. Belki de siyahın sımsıkı sardığı hayatımda tek mavi kalan yanımdı ve sağ kalan tek yanımın da içimdeki çocuk gibi dizlerini kanatmasına izin veremezdim.  

Kısacası ben, mavi umutlarını karanlığın esaretinde yaşatmaya çalışan aciz bir kadındım.  Beyazlığını muhafaza edemediği kitabında mavi umutlarına boşa kürek çeken yorgun bir kadın... 

*****

" Karanlıksın... Siyahın asil yalnızlığında boğuluyorsun. Ölümün kokusu sinmiş üzerine. Fakat bilmen gerekir ki ben senden de siyahım. Acılarımın körelmiş yanık kokusu sarmış etrafımı. 

Yavaş yavaş tükeniyorum. Ne karanlıkla büyüyen sen karanlığın dibine batmış olan bu aciz kadını kurtarabilirsin, ne de bu kadın seni. 

Bilmelisin ki Yiğit Kılıç; karanlık karanlığın kurtarıcısı olamaz.  "

buketburkay buketburkay May 17
Niye yüzü yok anlamadım.Herhalde ilerleyen sayfalarda öğrenirim.
Kitaba Yen'i başladım ve şunu söylemeliyim ki kalemin çok çok güzel wattpad de kitaplarını okuduğum pek çok yazardan daha iyisin tek kelimeyle "ba-yıl-dım"
Kitabı çok beğendim adima bakma abim olacak hanzo işte acaba bu yazdıklarımı okuyonmu çok meraklıyım seni seviyom yazarım
sebebsizz sebebsizz Dec 01, 2016
Merhaba yeni hikayeye başladım destek olursanız sevinirim yorumlarınızı bekliyorum :)
Merhaba yazarım seni çooook seviyom ben seher karabulut yozgattan sağlık öğrencisiyim